امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
سه شنبه / ۲۱ دی ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۹
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۶۵۸۸
گزارشگر : ۷۸

توزیع 2603 سری لوازم گرمایشی بین نیازمندان کمیته امداد خراسان شمالی

توزیع 2603 سری لوازم گرمایشی بین نیازمندان کمیته امداد خراسان شمالی
(سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰) ۱۲:۵۹

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از توزیع دو هزار و 603 سری لوازم منزل شامل بخاری و آبگرمکن بین خانواده های تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به توزیع دو هزار و 603 سری لوازم گرمایشی بین نیازمندان، افزود: این لوازم بین خانوارهای مناطق محروم استان با اولویت خانواده های ایتام، زنان سرپرست خانوار با عائله بالا و بیماران نیازمند توزیع می شود.
وی خاطر نشان کرد: از مجموع لوازم گرمایشی خریداری شده هزار و 4 مورد آبگرمکن و حدود هزار و 599 سری نیز بخاری در ابعاد بزرگ،کوچک و متوسط است.
وی با بیان اینکه طی امسال هزار و 500 دستگاه کولر به ارزش چهار میلیارد و 200 میلیون تومان بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است خاطرنشان کرد: توزیع 584 دستگاه آبگرمکن به ارزش 876 میلیون تومان  نیز از سایر اقدامات این نهاد در حوزه اعطای لوازم خانگی می باشد.
وی توزیع 73 دستگاه یخچال و 43 تخته فرش و اجاق‌گاز را از سایر وسایل توزیعی بین نیازمندان عنوان کرد و یادآور شد: طی سال قبل نیز دو هزار و ۵۲۵ سری لوازم ضروری زندگی به ارزش دو میلیارد و ۲۱۹ میلیون تومان بین محررومین تحت حمایت این نهاد توزیع‌شده است.
الهی راد گفت: مردم سخاوتمند می‌توانند از طریق مراکز نیکوکاری سطح استان و یا شماره‌گیری کد آسان پرداخت #058*8877* کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دست نیازمندان برسانند.


امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید