امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
دوشنبه / ۲۰ دی ۱۴۰۰ / ۰۷:۰۸
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۶۵۵۵
گزارشگر : ۱۰۵

۸۰هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند/ ۸هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد می شود

۸۰هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند/ ۸هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد می شود
(دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰) ۰۷:۰۸

مدیر کل کمیته امداد مازندران در دیدار جداگانه با نماینده ولی فقیه ، فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان سیمرغ گفت: ۸۰هزار خانوار در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: سیاست راهبردی کمیته امداد توانمندسازی خانواده ها است و برای این مهم برنامه ریزی دارد.

وی افزود: سال گذشته جذب زودهنگام ۲۱۰میلیارد تومان اعتبار اشتغال صورت گرفت و کارکنان این نهاد برای تحقق این امر بسیار تلاش کردند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: امسال هم اعتبار اشتغال دوبرابر شد و ۴۴۰میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت و بیش از هشت هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد می شود.

وی بیان داشت: ۱۲هزار دانش آموز و هزار و۶۰۰دانشجو در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و باتوجه شرایط کرونا برای دانش آموزان تحت حمایت متقاضی تبلت، با کمک خیران تبلت تهیه و به آنان اهدا شد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: امسال هزار و ۲۳۰دستگاه کولر اسپلیت به خانواده های تحت حمایت دارای بیمار صعب العلاج و زمینگیر اهدا شد.

وی ادامه داد: هزار و ۵۰۰بخاری و هزار دستگاه آبگرمکن و هزار دستگاه یخچال بین مددجویان توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: ۴۴۰سری جهیزیه به نیابت از سردار سلیمانی در این ایام با کمک خیران ،برای مددجویان تهیه و توزیع شد.

وی در مورد امداد هوشمند گفت: هدف از اجرای امداد هوشمند تسریع در ارائه خدمات به نیازمندان است.

وی افزود: در پرداخت صدقه ، بارکد Qr راه اندازی شد و ۴۰۰هزار برگه بارکد تهیه و در اختیار مشترکین قرار می گیرد و از این طریق مردم نوعدوست در هر کجای ایران اسلامی که باشند ، می توانند به سهولت صدقه را از طریق تلفن همراه پرداخت کنند.

وی بیان داشت:همچنین سامانه نظام پیشنهادات کمیته امداد به آدرسhttp://pishnahadat.emdad.ir/ راه اندازی و آماده دریافت تمامی ایده ها، طرح های پیشنهادی حوزه های تخصصی و نظرات همکاران و مردم نیکوکار است.

حجت‌الاسلام عالیشاه گفت: هزار و ۳۰۰واحد مسکن مددجویی در استان در دست اقدام است .

گفتنی است : حجت‌الاسلام محمدی نسب امام جمعه سیمرغ ،حبیب نژاد فرماندار و سرهنگ پورقربان فرمانده سپاه سیمرغ هم در این دیدارها با تقدیر از ارائه خدمات کمیته امداد به مددجویان ، آمادگی همکاری بیش از پیش با این نهاد را اعلام کردند.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید