امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
سه شنبه / ۱۴ دی ۱۴۰۰ / ۰۸:۱۳
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۶۴۶۰
گزارشگر : ۱۰۵

۸۰ هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند

۸۰ هزار خانوار در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند
(سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰) ۰۸:۱۳

مدیر کل کمیته امداد مازندران در دیدار با حجت الاسلام باباییان امام جمعه امیرکلا گفت : ۸۰ هزار خانوار در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات مختلف این نهاد بهره مند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: سیاست راهبردی کمیته امداد توانمندسازی خانواده و در رأس همه امور خدمت رسانی خدمات است.

وی افزود ۲۱۰میلیارد تومان اعتبار اشتغال سال گذشته جذب زودهنگام شد و کمیته امداد مازندران، رتبه چهارم کشور را کسب کرد که کارکنان این نهاد در این بخش بسیار تلاش کردند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: امسال هم اعتبار اشتغال دوبرابر شد و ۴۴۰میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت و بیش از هشت هزار فرصت شغلی برای مددجویان ایجاد می شود.

حجت‌الاسلام عالیشاه گفت: سال آینده ۵۰۰هزار فرصت شغلی برای مازندران برای پنج دهک درنظر گرفته شده است که کمیته امداد باید انجام دهد.

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: با تعامل خوبی که با سپاه پاسداران و بسیج انجام شد ، ساخت هزار و ۳۰۰واحد مسکن مددجویی در دست اقدام است.

وی ادامه داد: برای دوهزار و ۵۰۰نفر از خانواده های تحت حمایتی که هزار نفر از این تعداد دارای زمین هستند ، نهضت صدور پروانه ساختمان انجام شده تا بصورت اصولی واحد‌های مسکونی ساخته شود و برای هزار و ۵۰۰نفر دیگر که فاقد زمین هستند نیز ۱۰هزار متر زمین برای ساخت مسکن مددجویی فراهم شده است.

وی گفت: بخش مهمی از نیازمندی های خانواده تحت حمایت تهیه لوازم خانگی و جهیزیه است که در این بخش هم خیران مشارکت خوبی دارند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران بیان داشت: ۱۲هزار دانش آموز و هزار و۶۰۰دانشجو،۳۷۰۰نفر بیمار صعب العلاج تحت حمایت قرار دارند و امسال هزار و ۲۳۰دستگاه کولر اسپلیت به این خانواده های تحت حمایت دارای بیمار صعب العلاج و زمینگیر اهدا شد.

وی افزود: هزار و ۵۰۰بخاری و هزار دستگاه آبگرمکن و هزار دستگاه یخچال بین مددجویان توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: ۴۴۰سری جهیزیه به نیابت از سردار سلیمانی در این ایام با کمک خیران ،برای مددجویان تهیه و توزیع شد.

حجت الاسلام عالیشاه از همراهی و مشارکت خیران در راستای کمک به مددجویان و نیازمندان تقدیر کرد.

حجت الاسلام بابائیان امام جمعه امیرکلا نیز در این دیدار از خدمات ارزنده کمیته امداد تقدیر کرد.

وی گفت: باید همه دست به دست یکدیگر با برنامه ریزی مناسب مسیر خدمت رسانی به نیازمندان و مددجویان حرکت کنیم و با کمک هم به توفیقات دست یابیم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید