امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
یکشنبه / ۱۲ دی ۱۴۰۰ / ۰۷:۰۹
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۶۴۱۵
گزارشگر : ۱۰۵

توزیع ۴۴۰ سری جهیزیه به نیابت از سردار قاسم سلیمانی در مازندران

توزیع ۴۴۰ سری جهیزیه به نیابت از سردار قاسم سلیمانی در مازندران
(یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰) ۰۷:۰۹

مدیر کل کمیته امداد مازندران، از توزیع ۴۴۰سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند استان مازندران به نیابت از سردار قاسم سلیمانی و حضرت زهرا(س) خبر داد و گفت:تا پایان سال جاری ۵۰۰نوعروس مددجوی دیگر نیز راهی خانه بخت می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران، در آئین توزیع جهیزیه نوعروسان تحت حمایت کمیته در شهرستان نوشهر ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی و با بیان اینکه ۸۰ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند هستند، اظهار کرد: با کمک خیران و با تعامل با موسسه خیریه‌ی حضرت رقیه (س)به  ۴۴۰مددجوی تحت حمایت  جهیزیه اهدا شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران با بیان اینکه این تعداد جهیزیه  به نیابت از سردار قاسم سلیمانی و حضرت زهرا(س)  توزیع شد، افزود: ۱۰۰سری از این جهیزیه به نوعروسان شهرستان های نوشهر، فریدونکنار، نور، محمودآباد، تنکابن، عباس آباد، رامسر، چالوس و کلاردشت  اختصاص داشت.

وی ضمن قدردانی از فرمانده سپاه پاسداران نوشهر، گفت: از محل سپاه پاسداران این ۱۰۰سری جهیزیه توزیع شد.

حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه جهیزیه کمیته امداد شامل ۵قلم کالای اساسی از جمله یخچال، اجاق گاز، تلویزیون، ماشین لباس شویی و جاروبرقی می شود، یادآورشد:‌۱۰میلیون تومان هزینه تامین این ۵قلم کالا از طریق هم افزایی کمیته امداد و۱۰میلیون تومان از محل خیرین تامین می شود.

وی با بیان اینکه ۵۰۰نفر از نوعروسان پشت نوبت دریافت جهیزیه قرار دارند، خاطرنشان شد: امید است تا پایان سال جاری این نوعروسان نیز راهی خانه بخت شوند.

حجت الاسلام عالیشاه از اهدای ۱۵۰۰دستگاه بخاری به نام سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی به مددجویان مازندرانی خبر داد و یادآوشد: همچنین هزار دستگاه آبگرمکن و هزار دستگاه یخچال نیز به مددجویان استان اهدا شد.

وی بیان کرد: ۳۷۰۰بیمارلاعلاج تحت حمایت امداد مازندران قرار دارند و در تابستان امسال ۱۲۳۰دستگاه کولر به این بیماران اهدا شده است.

حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه قدردان همراهی خیرین برای دستگیری از مددجویان هستیم، گفت: در بحث تامین سوخت زمستانه مددجویان اشکورات، دو هزار و سه هزار، بلده نور، هزارجریب بهشهر و گلوگاه و جنت رودبار  نیز اقدامات مورد نیاز انجام شد.

وی افزود: برای مددجویان بلده نور نیز ۳۰۰دستگاه کرسی برقی تامین و تحویل شد.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید