امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
یکشنبه / ۵ دی ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۲
سرویس : گیلان
کد خبر : ۱۸۶۲۸۰
گزارشگر : ۸۳

اهداء بالغ بر یک هزار دستگاه وسایل گرمایشی به مددجویان گیلانی طی سال جاری

اهداء بالغ بر یک هزار دستگاه وسایل گرمایشی به مددجویان گیلانی طی سال جاری
(یکشنبه ۵ دی ۱۴۰۰) ۰۹:۲۲

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر یک هزار دستگاه وسیله گرمایشی و همچنین 400 دستگاه وسایل سرمایشی بین مددجویان استان توزیع‌شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عباس اهرابی با بیان اینکه کمک به تأمین لوازم ضروری زندگی مددجویان یکی از برنامه های این نهاد است، گفت: هر ساله در ابتدای فصل سرد سال تعدادی لوازم گرمایشی به مددجویان ساکن در مناطق محروم و سردسیر به ویژه نقاطی که به تازگی به شبکه گاز طبیعی کشور متصل شده اند، اهداء می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، با اشاره به اینکه در آذر ماه سال جاری 690 دستگاه بخاری گازی بین خانواده های نیازمند به وسایل گرمایشی، توزیع شد، تصریح کرد: 70% این اقلام به مددجویان ساکن مناطق محروم تحویل داده شد.

 وی، ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر یک هزار دستگاه وسیله گرمایشی شامل بخاری و آبگرمکن و همچنین 400 دستگاه وسایل سرمایشی شامل یخچال، پنکه، کولر و سایر وسایل ضروری زندگی شامل ماشین لباسشویی، فرش، اجاق گاز، تلویزیون، پتو و... بین مددجویان استان توزیع‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، اضافه کرد: برای تهیه این تعداد وسایل ضروری زندگی بالغ بر 23 میلیارد ریال از محل اعتبارات کمیته امداد و کمک های خیرین هزینه گردید.

اهرابی، ضمن قدردانی از همراهی مردم خیّر و نیکوکار در دستگیری از نیازمندان، عنوان کرد: خیرین و مردم نوع‌دوست استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #013*8877* کمک‌های خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان واقعی برسانند.

وی، در پایان خاطرنشان کرد: نزدیک به 600 خانوار در انتظار دریافت  وسایل گرمایشی (آبگرمکن) می باشند که امیدواریم با حمایت‌های خیرین نیک‌اندیش و مردم نوع‌دوست شاهد رفع مشکلات این عزیزان باشیم.

انتهای پیام/.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید