امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۷ آذر ۱۴۰۰ / ۱۷:۳۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۵۹۸۳
گزارشگر : ۸۰
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت:

مددجویان کمیته امداد خوش‌ حساب‌ترین مشتریان شبکه بانکی هستند

مددجویان کمیته امداد خوش‌ حساب‌ترین مشتریان شبکه بانکی هستند
(چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰) ۱۷:۳۷

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با اشاره به پرداخت ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به نیازمندان از ابتدای تاسیس این صندوق گفت: مددجویان کمیته امداد خوش حساب‌ترین مشتریان شبکه بانکی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی عاشوری در دیدار با آیت‌اله عابدینی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین با اشاره به تاسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در سال ۹۵ افزود: در حال حاضر این صندوق در همه مراکز استان‌ها دارای یک شعبه است و در ادارت این نهاد نیز باجه فعال دارد تا مددجویان بتوانند با سهولت، خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اضافه کرد: تلاش می‌کنیم با عمل به فرهنگ اسلامی و دینی قرض‌الحسنه، از مددجویان و نیازمندان گره‌گشایی کنیم از این رو برای وام‌های زیر ۱۰ میلیون تومان سود و کارمزدی دریافت نمی‌شود و برای مبالغ بالاتر نیز تنها سه درصد کارمزد، یک‌بار در طول دوره بازپرداخت اقساط، دریافت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که فردی بخواهد به نیازمندی در حوزه مسکن، درمان و جهیزیه کمک کند، این صندوق به فرد نیکوکار وام را بدون سپرده‌گذاری پرداخت می‌کند تا تسهیلات در اختیار شخص نیازمند قرار گیرد.

عاشوری عنوان کرد: از زمان تاسیس صندوق تاکنون ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از نیازمندان و محرومان پرداخت شده است.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اعلام کرد: سال گذشته سه هزار و 400 میلیارد تومان تسهیلات به ۴۳۴ هزار نفر در کشور پرداخت شد، همچنین یک هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات برای کمک به اقشار آسیب‌دیده از کرونا ارائه شده است.

عاشوری تاکید کرد: وام در این صندوق با آسان‌ترین شرایط ضمانت پرداخت می‌شود از این رو زنان سرپرست خانوار که در تامین ضمانت تسهیلات دچار مشکل باشند، می‌توانند از خدمات صندوق ضمانت برای دریافت تسهیلات در این صندوق یا سایر بانک‌ها استفاده کنند.

وی با بیان اینکه مددجویان کمیته امداد خوش‌حساب‌ترین مشتریان بانک‌ها هستند، یادآورشد: باید تلاش کنیم هرچه بیشتر به این اقشار نیازمند خدمت کنیم و از این رو انتظار داریم همه دستگاه‌ها و نهادها از ظرفیت‌ خود برای ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه استفاده کنند.

انتهای پیام

 

 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید