امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۷ آذر ۱۴۰۰ / ۱۰:۴۹
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۵۹۶۲
گزارشگر : ۹۸
"روز دانشجو " روز مکتب اسلامی و جوان

دیدار جمعی از نخبگان و دانشجویان موردحمایت امداد امام (ره) با نماینده ولی‌فقیه استان البرز

دیدار جمعی از نخبگان و دانشجویان موردحمایت امداد امام (ره) با نماینده ولی‌فقیه استان البرز
(چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰) ۱۰:۴۹

نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه کرج به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو از دانشجویان موردحمایت کمیته امداد امام (ره) البرز و حامیان با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل کرد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر کرج  در این دیدار  با تأکید بر اینکه مهم‌ترین بُعد مبارزاتی مردم ایران در طول مدت قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مبارزه با استکبار جهانی بوده است، گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا به‌عنوان بزرگ‌ترین دشمن ملت مطرح بوده و یکی از نیروهایی که در برابر این استکبار مبارزه پیگیر و مستمر داشته دانشجویان و جنبش دانشجویی بوده است.
وی با بیان این که روز دانشجو ، روز مکتب اسلامی و جوان است افزود : دانشجو بایددر مسائل کشور حضور داشته باشد و  با نشاط  ،  آگاه به زمانه ، آرمانگرا ، مطالبه گر ، عدالت خواه و  خوب و محکم وارد عمل شود. 
همچنین در حاشیه این دیدار محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۵۶۰ دانشجو در استان البرز از خدمات فرهنگی و تحصیلی کمیته امداد بهره‌مند هستند گفت: حدود ۷۴ نفر از این دانشجویان در مقطع کاردانی، ۴۲۰ نفر کارشناسی، ۳۶ نفر کارشناسی ارشد و ۹ نفر در مقطع دکتری مشغول به تحصیل  می باشند . 
وی با اعلام انواع خدمات کمیته امداد ویژه دانشجویان نیازمند، خاطرنشان کرد: تأمین هزینه تحصیل دانشجویان موردحمایت در دانشگاه‌های دولتی، کمک به تأمین بخشی از شهریه دانشجویان در دانشگاه‌های شهریه‌ای، ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه ۲۰میلیون تومانی ازجمله خدمات کمیته امداد به دانشجویان تحت حمایت است.
مدیرکل کمیته امداد البرز: همچنین ارائه خدمات فرهنگی و تربیتی، تشویق و تجلیل از رتبه‌های برتر تحصیلی و علمی و ارائه خدمات اشتغال به فارغ‌التحصیلان از دیگر خدمات این نهاد به دانشجویان نیازمند است.
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید