امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۷ آذر ۱۴۰۰ / ۰۸:۰۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۵۹۵۹
گزارشگر : ۸۷
هم‌زمان با 16 آذر روز دانشجو انجام شد ؛

تجلیل از دانشجویان نخبه و استعدادهای برتر کمیته امداد استان زنجان

تجلیل از دانشجویان نخبه و استعدادهای برتر کمیته امداد استان زنجان
(چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰) ۰۸:۰۷

همزمان با 16 آذرماه روز دانشجو از دانشجویان نخبه و استعداد برتر کمیته امداد استان زنجان در زمینه‌های علمی ، قرآنی ، ورزشی هنری توسط هدایت صفری مدیرکل استان تجلیل گردید

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه تجلیل از دانشجویان برتر این نهاد با تبریک میلاد باسعادت عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری        (س ) وزوز پرستار گفت :  همه ما بایستی الگو گیری از روش و منش ائمه معصومین (علیهم‌السلام ) به‌ویژه حضرت زینب (س) را به‌عنوان چراغ راه زندگی خود قرار دهیم وبه عنوان رهرو واقعی آن حضرت در مسیر زندگی این بانوی بزرگوار گام برداریم .

وی به مصائب حضرت زینب (س ) در کربلا اشاره کرد و گفت : این بانوی فداکار بازمان شناسی خاص و  مدیریت بحران نقش اساسی در آرامش بخشی به اهل‌بیت و رساندن پیام عاشورا داشته وبه درستی آن را مدیریت نمود . وبه عنوان پیام‌رسان کربلا در حفظ ارزش‌های مهم کربلا نقش‌آفرین گردید .

صفری بابیان اینکه در حال حاضر 287 دانشجو طلبه از خدمات فرهنگی و تحصیلی این نهاد در سطح استان بهره‌مند هستند ، افزود : تأمین هزینه‌های تحصیلی دانشجویان موردحمایت در دانشگاه‌های دولتی ، کمک به تأمین بخشی از شهریه دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های نیمه‌دولتی و آزاد ،پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه ، تشویق و تجلیل از رتبه‌های برتر علمی و تحصیلی و ارائه خدمات اشتغال به فارغ‌التحصیلان را بخشی از خدمات این نهاد به دانشجویان دانست.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: از تعداد 287 نفر دانشجو و طلبه تحت حمایت 181 نفر دانشجوی دختر 106 نفر نیز پسر هستند و 105 نفر از دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های دولتی ، 39 نفر در حوزه‌های علمیه و مابقی نیز در دانشگاه‌های نیمه‌دولتی و آزاد اشتغال به تحصیل‌دارند .

وی تعداد دانشجویان ورودی پذیرفته‌شده امسال را 70 نفر اعلام نمود و گفت : شش نفر از پذیرفته‌شدگان دانشگاه‌های ورودی جدید رتبه زیر 2000 بوده که این عزیزان هم‌اکنون در رشته‌های خوب مانند پزشکی در دانشگاه دولتی در حال تحصیل هستند .

 صفری ضمن قدردانی از نخبگان و استعدادهای برتر که جزو ثروت و سرمایه کشور محسوب می‌شوند و در زمینه‌های مختلف علمی ، تحصیلی ، ورزشی ، قرآنی هنری حائز رتبه‌های برتر ملی بوده و پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز درآورده اندگفت : امروز مغزهای علمی توازن قدرت را به نفع خود معطوف می‌کنند و استعدادهای درخشان وبرتر نه‌تنها برای خود و خانواده  ،بلکه برای ایران اسلامی در بخش‌های مختلف افتخارآفرینی می‌کنند. 

در پایان این مراسم از دانشجویان نخبه ، استعداد برتر وامداد یاران افتخاری فرهنگی و دانشجویان رشته  پرستاری با اهدای لوح تقدیر و هدیه توسط مدیرکل کمیته امداد استان تجلیل به عمل آمد .  انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید