امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۶:۲۲
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۸۵۹۵۶
گزارشگر : ۹۹
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران خبر داد؛

بهره مندی 1600 دانشجوی تحت حمایت از خدمات کمیته امداد استان تهران

بهره مندی 1600 دانشجوی تحت حمایت از خدمات کمیته امداد استان تهران
(سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۶:۲۲

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از بهره مندی 1600 دانشجو از خدمات کمیته امداد استان تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین زمانیان ضمن تبریک 16 آذر ماه روز دانشجو،گفت: در راستای توانمندسازی فکری و فرهنگی خانواده های تحت حمایت، خدمات تحصیلی به دانشجویان تحت حمایت ارائه می شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون 1600 دانشجو از خدمات کمیته امداد در استان تهران بهره مند می شوند، افزود: از این تعداد  202 دانشجو در مقطع کاردانی، 1120 دانشجو کارشناسی، 106 دانشجو کارشناسی ارشد، 13 دانشجو دکترا و مابقی طلبه هستند.

زمانیان ادامه داد: از ابتدای سال تحصیلی جدید تاکنون بیش از 500 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی و شهریه برای دانشجویان  تحت حمایت واریز شده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران یادآور شد: دانشجویان تحت حمایت علاوه‌ بر دریافت کمک‌هزینه شهریه می‌توانند در هر مقطع تحصیلی(کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) از تسهیلات حمایتی این نهاد تا سقف ۲۰ میلیون تومان از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت بهره‌مند شوند.

وی به برنامه های روز دانشجو برای دانشجویان تحت حمایت اشاره کرد و گفت: برگزاری اردوی یک روزه، مسابقه کتاب خوانی از گزیده پاسخ‌های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به پرسش‌های دانشجویان در 90 دیدار  از جمله برنامه های این نهاد به مناسبت روز دانشجو است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید