امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۷
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۵۹۵۴
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان مطرح کرد:

حمایت از 39 دانشجوی استعداد برتر چهارمحال و بختیاری

حمایت از 39 دانشجوی استعداد برتر چهارمحال و بختیاری
(سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۴:۲۷

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: 39 دانشجوی استعداد برتر از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی با تبریک فرا رسیدن 16 آذرماه به تمامی دانشجوبان بیان کرد: این دانشجویان در زمینه‌های تحصیلی، فرهنگی، ورزشی، قرآنی و... دارای استعداد هستند و تاکنون افتخاراتی کسب کرده‌اند.

وی با اشاره به حمایت کمیته امداد استان از 106 استعداد برتر(دانش‌آموز، دانشجو و طلبه) افزود: مددجویان دارای استعدادهای برتر از خدمات حمایتی ویژه بهره‌مند هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به حمایت این نهاد از 964 دانشجو و طلبه افزود: دانشجویان تحت حمایت علاوه‌بر دریافت کمک‌هزینه شهریه می‌توانند در هر مقطع تحصیلی(کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) از تسهیلات حمایتی این نهاد تا سقف 20 میلیون تومان از محل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت بهره‌مند شوند.

محمدی با اشاره به ارائه خدمات مشاوره تحصیلی به دانش‌آموزان پشت کنکور و بهره‌مندی آن‌ها از خدمات مؤسسات آموزشی به صورت رایگان گفت: امسال یکی از دانش‌آموزان تحت حمایت در رشته پزشکی، 7 نفر در دانشگاه فرهنگیان، یک نفر در رشته حقوق، یک نفر رشته پرستاری و یک نفر نیز در رشته فوریت‌های پزشکی در دانشگاه‌های سراسری پذیرفته شده‌اند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید