امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۹:۵۷
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۵۹۵۱
گزارشگر : ۸۴
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سمنان خبر داد

حمایت کمیته امداد استان سمنان از 442 دانشجو/برنامه‌ریزی تحصیلی برای 173 کنکوری

حمایت کمیته امداد استان سمنان از 442 دانشجو/برنامه‌ریزی تحصیلی برای 173 کنکوری
(سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۹:۵۷

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سمنان از حمایت‌های همه‌جانبه 442 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی خبر داد و گفت: برای 173 دانش‌آموز کنکوری در سال ۱۴۰۱ برنامه‌ریزی تحصیلی شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، سعید اسعدی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سمنان با تشریح خدمات کمیته امداد به دانشجویان نیازمند، افزود: در حال حاضر 442 دانشجو  در استان سمنان از خدمات فرهنگی و تحصیلی کمیته امداد بهره‌مند هستند.


وی در ادامه اذعان داشت: 70نفر از این دانشجویان در مقطع کاردانی، ۳۱۱ نفر کارشناسی، 21 نفر کارشناسی ارشد و 6 نفر در مقطع دکتری مشغول به تحصیل هستند.

سعید اسعدی در ادامه با اشاره به حمایت از طلاب نیازمند اشاره و  تصریح کرد: دراین‌بین، این نهادمقدس حمایت از 34 طلبه را عهده‌دار است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد با اشاره به شناسایی نخبگان و استعداد برتر در جامعه هدف این نهاد، تأکید کرد: این نخبگان درزمینهٔ های علمی و پژوهشی، ورزشی، فرهنگی، هنری و اختراعات دارای جایگاه ویژه ای هستند.

سعید اسعدی خاطرنشان کرد:  113 نفر از دانش‌آموزان کنکوری سال 1400، با حمایت های همه جانبه کمیته امداد و  کسب رتبه‌های برتر به دانشگاه‌ راه یافتند.

برنامه‌ریزی تحصیلی برای 173 کنکوری سال 1401

معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان سمنان از برنامه‌ریزی تحصیلی برای آمادگی کامل 173 دانش‌آموز کنکوری در سال 1401 خبر داد و گفت: علاوه بر رصد میزان مطالعه، تست زنی و  کلاس‌های آنلاین کنکور،  شرکت دانش‌آموزان در کلاس‌های کنکور به صورت  برون سپاری انجام می شود.


وی با اعلام انواع خدمات کمیته امداد ویژه دانشجویان نیازمند، خاطرنشان کرد: تأمین هزینه تحصیل دانشجویان موردحمایت در دانشگاه‌های دولتی، کمک به تأمین بخشی از شهریه دانشجویان در دانشگاه‌های شهریه‌ای، ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه و کمک‌هزینه شرکت در مسابقات، همایش‌ها و جشنواره‌ها ازجمله خدمات کمیته امداد به دانشجویان تحت حمایت است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد افزود: همچنین ارائه خدمات فرهنگی و تربیتی، تشویق و تجلیل از رتبه‌های برتر تحصیلی و علمی و ارائه خدمات اشتغال به فارغ‌التحصیلان از دیگر خدمات این نهاد به دانشجویان نیازمند است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید