امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۶ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۴
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۵۹۴۲
گزارشگر : ۹۴

بازدید قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از روستاهای محروم باشت

بازدید قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از روستاهای محروم باشت
(سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۲۴

قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با همراهی امدادگران به‌منظور رسیدگی به مشکلات نیازمندان،از منطقه محروم پیچاب باشت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی‌اصغر قلی پور، قائم‌مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از روستاهای محروم پیچاب باشت، گفت: یکی از اولویت‌های اصلی کمیته امداد رسیدگی به وضعیت مددجویان در مناطق محروم‌تر استان است.
وی تصریح کرد: رویکرد کمیته امداد حمایت از افرادی است که دنبال اشتغال پایدار و تلاش برای رونق بخش کشاورزی، دامداری و دام‌پروری جهت تقویت وضعیت اقتصادی خانواده‌های خود هستند.
قلی پور با تأکید بر رسیدگی به مشکلات نیازمندان و مددجویان این منطقه گفت: در این بازدید 20 بسته معیشتی به ارزش 17 میلیون تومان و ده تخته فرش نه متری اهدایی از طرف خیران نیکوکار، به مددجویان این منطقه اهداء شد.  
وی تصریح کرد: در این بازدید از منزل تخریب‌شده مددجوی این نهاد بازدید به عمل آمد و قول مساعد در خصوص تکمیل و ساخت منزل جدید تا هفته‌های آینده داده شد.
قلی پور با اشاره به بازدید از منازل مددجویی در حال ساخت طبق تفاهم‌نامه با سپاه در منطقه پیچاب باشت، و گفت: ساخت این منازل از 10 تا 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که امیدواریم با همکاری و تعامل هرچه زودتر ساخته و تحویل مددجویان داده شوند.
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید