امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۵ آذر ۱۴۰۰ / ۱۲:۴۰
سرویس : قم
کد خبر : ۱۸۵۹۲۲
گزارشگر : ۸۱
در آستانه فصل سرما:

خیّر جوان قمی 50 میلیون تومان برای خرید مسکن خانواده محسنین کمک کرد

خیّر جوان قمی 50 میلیون تومان برای خرید مسکن خانواده محسنین کمک کرد
(دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰) ۱۲:۴۰

یکی از خیران جوان قمی 50 میلیون تومان به عنوان کمک هزینه خرید مسکن به یکی از خانواده های محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کمک کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید محمد رضا میره ای، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم، با بیان اینکه یکی از خیران قمی با پرداخت کمک هزینه خرید مسکن، زمینه تأمین سرپناه برای یک خانواده طرح اکرام ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد را فراهم کرده است گفت:
کارشناسان توسعه مشارکتهای مردمی با مراجعه به محل کار این نیکوکار گرامی که خواست نامش برده نشود 50 میلیون تومان کمک وی را به عنوان کمک هزینه خرید مسکن یکی از خانواده های محسنین تحت حمایت دریافت کردند.
میره ای با بیان اینکه این خیّر معتقد است اموالی که خداوند به ما عطا کرده، نزد ما امانت است گفت: وی برکت دارایی ها و اموالش را در بخشش آن به نیازمندان می داند.
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم، با بیان اینکه مردم به ویژه نیازمندان بدلیل گران شدن خانه و رهن و اجاره در فشار هستند خواستار کمک های بیشتر خیران برای تأمین سرپناه افراد بی بضاعت شد.
وی افزود: شماره کارت 6037991199520952 و شماره حساب 0170007000004 با کد شناسه 332263 نزد بانک ملی برای همین کار خداپسندانه در نظر گرفته شده است.
پایان پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید