امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۴ آذر ۱۴۰۰ / ۱۶:۵۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۵۹۱۱
گزارشگر : ۸۰

اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند

اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند
(یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰) ۱۶:۵۴

طی مراسمی به پنج تن از دانش آموزان نیازمند که از نعمت کلاس غیرحضوری محروم بودند، تبلت اهداء شد تا امکان حضور مجازی در کلاس های درسی برایشان فراهم شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ معاون فرهنگی کمیته امداد در سفر یک روز به قزوین در جمع امدادیاران فرهنگی بیان کرد: امدادیاران فرهنگی کسانی هستند که گام های خیر خود را در زمینه های نیکوکاری برمی دارند.

حجت الاسلام علی جعفری ادامه داد: رویکرد توانمندی در حوزه فرهنگی بر پایه و اساس پیشگیری دنبال می شود که با انجام مشاوره های لازم در حال پیگیری است.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: تا قبل از بیماری منحوس کرونا تأمین لوازم التحریر یکی از دغدغه های پیش روی خانواده های نیازمند برای تحصیل فرزندانشان بود که با کمک خیران این کمک های فراهم می شد.

مهرعلی حق گویان عنوان کرد: با شیوع کرونا و غیرحضوری شدن کلاس های درسی، استفاده از تبلت یا گوشی همراه هوشمند یکی از لازمه ادامه تحصیل شده است در نتیجه کمک به دانش آموزان نیازمند برای ادامه تحصیل مستلزم نقدینگی بیشتری است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در استان قزوین شاهد همراهی و همدلی اقشار مختلف مردم در تأمین این نیاز مددجویان بودیم به طوری که حتی برخی از افراد که توانایی یک باره خرید گوشی همراه یا تبلت نداشتند با دریافت تسهیلات قرض الحسنه، برای دانش آموزان نیازمند تبلت خریداری کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: وظیفه ما این است که از فقر اقتصادی جلوگیری و یا آن را رفع کنیم و حتی در اقدام های اورژانسی اجازه ندهیم، فقر مادی بستر فقر فرهنگی شود.

در ادامه پنج دستگاه تبلت به پنج تن از دانش آموزان نیازمند که از نعمت کلاس غیرحضوری محروم بودند، تبلت اهداء شد تا امکان حضور مجازی در کلاس های درسی برایشان فراهم شود.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید