امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
شنبه / ۱۳ آذر ۱۴۰۰ / ۱۹:۱۳
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۵۸۹۳
گزارشگر : ۱۰۰
با حضور مدیرکل کمیته امداد ایلام صورت گرفت:

توزیع ۵۰۰ بسته نوشت افزار، لپ تاپ و اقلام جهیزیه در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان بدره

توزیع ۵۰۰ بسته نوشت افزار، لپ تاپ و اقلام جهیزیه  در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان بدره
(شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰) ۱۹:۱۳

در آیینی که با حضور مدیرکل کمیته امداد ایلام برگزاری شد تعداد 500 بسته نوشت افزار و لوازم تحصیلی در بین دانش اموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،رئیس کمیته امداد بدره در این آیین گفت: ارزش این تعداد بسته های نوشت افزار که با مشارکت خیرین تهیه شده اند،بیش از ۲۰۰ میلیون تومان است.
همچنین با حضور مدیرکل کمیته امداد ایلام تعداد ۵ دستگاه لپ تاپ که با مشارکت موسسه خیریه عترت بوتراب تهیه شده اند در بین دانشجویان مددجوی یتیم مورد حمایت کمیته امداد شهرستان بدره توزیع شد .
در ادامه نیز تعداد 5 سری جهیزیه که ارزش هر سری از این اقلام برای هر نوعروس بیش از ۲۰ میلیون تومان است در بین زوجهای مددجوی بدره توزیع شد.
لازم به ذکر است مدیرکل کمیته امداد ایلام در ادامه سفر خود به بدره در جمع امدادگران این شهرستان گفت: شناسایی نیازمندان واقعی و اولویت در خدمت رسانی به آنان باید همواره مد نظر امدادگران قرار گیرد و باید تلاش شود برنامه هایی که هر ساله برای خدمت به مددجویان و نیازمندان طرح ریزی می شود بطور کامل محقق شود.
طاهری افزود: خدماتی که توسط کمیته امداد به مددجویان ارائه می شود باید به شکلی باشد که باعث تغییر در وضعیت زندگی مددجویان شود.
وی با عنوان اینکه مردمی شدن خدمات کمیته امداد و زمینه سازی برای مشارکت بیشتر خیرین و نیکوکاران در کمک به نیازمندان در اولویت برنامه های کمیته امداد است تصریح کرد:شناسایی خیرین توانمند داخل و خارج از استان و استفاده از توان این افراد در کمک به مردم نیازمند باید یکی از اولویت‌های مهم حوزه مشارکت‌های مردمی امداد باشد.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید