امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
شنبه / ۱۳ آذر ۱۴۰۰ / ۰۷:۴۴
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۵۸۶۷
گزارشگر : ۸۷
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خدابنده ؛

الگو سازی والگو گیری یکی از خدمات مهم بسیج است

الگو سازی والگو گیری یکی از خدمات مهم بسیج است
(شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰) ۰۷:۴۴

یکی از دغدغه های جدی بسیج موضوع محرومیت زدایی و کمک به نیازمندان ومحرومان می باشد و یکی از میدان های بزرگ در جهادی که بسیج در آن نقش آفرین می باشد جهاد محرومیت زدایی ، وخدمت به محرومان ونیازمندان است . وبسیج همواره تلاش کرده است در محرومیت زدایی وکمک به نیازمندان پیشگام والگو باشد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد سرهنگ مجید لطیفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه در جلسه شورای مدیران  این نهاد که به صورت ویدئو کنفرانسی با این اداره کل برگزار گردید ، یکی از دغدغه های مهم حوزه بسیج را محرومیت زدایی وکمک به نیازمندان دانست و گفت : الگو سازی مناسب بسیج در عرصه کمک به نیازمندان ومحرومان زبتنزد بوده و این نهاد مردمی همواره در راستای محرومیت زدایی وکمک به نیازمندان پیشقدم بوده است .

وی کمیته امداد و بسیج را مولود انقلاب و ماحصل دور اندیشی امام راحل دانست و گفت : این دو نهاد الهی وانقلابی که زیر مجموعه ای از بیت ولایت می باشند همواره در حوزه های فقر زدایی ومحرومیت زدایی با هم افزایی همدیگر و با تفکر انقلابی و جهادی زمینه ساز ارائه خدمات اثر بخش وماندگاری در رسیدگی به به وضعیت ایتام ونیازمندان جامعه شده اند .

سرهنگ لطیفی گفت :  تفکر واندیشه بسیجی بن بست شکن بوده واین تفکر واندیشه به عنوان یک مکتب والگو به دنیا معرفی شده است و امروز شاهد شکل گرفتن این اندیشه وتفکر در خارج از مرزهای ایران اسلامی نیز هستیم .

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان خدابنده  به نقش مهم وبی بدیل سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در خروج آمریکایی از منطقه و وپیروزیهای جبهه مقاومت در مبارزه با استکبار جهانی وصهیونیسم اشاره کرد و گفت :  نقش حاج قاسم سلیمانی در پیروزی های جبهه مقاومت در مبارزه با استکبار جهانی، صهونیسم بین الملل و ارتجاع منطقه یک نقشی اثرگذار می باشد که موجب شد خلافت خودخوانده داعش در عراق و سوریه از بین رود و در نهایت خروج ذلت بار آمریکایی ها از منطقه را رقم بزند  .

وی به تبیین وتشریح تحولات منطقه اشاره کرد وگفت : ایجاد نیروهای مردمی با الگو گیری از بسیج در کشورهای اسلامی از جمله یمن ، سوریه ، لبنان ،و عراق نقشه های شوم دشمنان از جمله اسرائیل غاصب وآمریکای جنایتکار که در صدد از هم پاشی وتجزیه این کشورها بودند نقش بر آب کرد وامروز جبهه مقاومت استوارتر وقدرتمندتر از همیشه در فاع از جقوق مظلومان آماده جانفشانی است .

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید