امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
شنبه / ۱۳ آذر ۱۴۰۰ / ۰۷:۱۰
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۵۸۶۶
گزارشگر : ۱۰۵

یکی از اهداف از اجرای امداد هوشمند،تسریع در خدمت رسانی به نیازمندان است

یکی از اهداف از اجرای امداد هوشمند،تسریع در خدمت رسانی به نیازمندان است
(شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰) ۰۷:۱۰

مدیرکل کمیته امداد مازندران در دیدار با حجت الاسلام جعفری امام جمعه سوادکوه گفت: این نهاد به مددجویان خدمات مختلفی ارائه می دهد و برای تسریع در امور خدمت رسانی، امداد هوشمند راه اندازی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران اظهار داشت: کارکنان این نهاد به صورت جهادی و انقلابی در ثبت اطلاعات مددجویان در امداد هوشمند همه تلاش خود را بکار می بندند.

وی افزود: از ششم آذر ماه طرح امداد هوشمند در سراسر استان به اجرا درآمد و همه همکاران پرتلاش نسبت به کسب اطلاعات اولیه از مددجویان در شهرها و روستاهای صعب العبور حضور یافته و انتظار داریم که خانواده های تحت حمایت همکاری لازم را با مددکاران داشته باشند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: از مزیت های امداد هوشمند بروز رسانی اطلاعات مددجویان است.

وی در مورد پرداخت صدقات گفت: بیش از ۴۰۰هزار صندوق صدقات در استان وجود دارد و مردم نیکوکار استان در این بخش کمک های شایانی دارند .

وی گفت: با هدف تسریع پرداخت صدقه از سوی مردم نیکوکار استان بستر سازی و اجرای کد QR برای مشترکین صدقات در سطح استان انجام شده است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران همچنین گفت: سامانه نظام پیشنهادات کمیته امداد به آدرسhttp://pishnahadat.emdad.ir/ راه اندازی و آماده دریافت تمامی ایده ها، طرح های پیشنهادی حوزه های تخصصی و نظرات همکاران و مردم نیکوکار است.

وی افزود: مردم نیک اندیش مازندران می توانند با پیشنهادات خود در زمینه بهینه سازی خدمات با ورود به سامانه از قسمت پیشنهاد های مردمی نسبت به ثبت پیشنهاد خود اقدام کنند.

حجت الاسلام عالیشاه افزود: حفظ کرامت و شأن خانواده های تحت حمایت بسیار مهم است و باید تمام توان خود را برای جلب رضایت مددجویان بکار بندیم.

وی گفت: با کمک خیران ، وحدت و یکدلی و برنامه ریزی مناسب در راستای خدمت رسانی به مددجویان باید اقدام کنیم.

حجت الاسلام عالیشاه به وجود ۴۱۶مرکز نیکوکاری در استان اشاره کرد و گفت: این مراکز، کمیته امداد کوچک بوده و با آمایش محله به شناسایی نیازمندان می پردازند و به آنان خدمات ارائه می دهند و در شش ماهه نخست سال جاری یکصد میلیارد تومان از طریق مراکز نیکوکاری به نیازمندان کمک شد.

وی گفت: کار کمیته امداد هم افزایی و تعامل است و با این اقدام بسیاری از مشکلات برطرف می شود.

حجت الاسلام جعفری امام جمعه سوادکوه هم در این دیدار گفت: کمیته امداد در کمک به نیازمندان اهتمام ویژه ای دارد.

وی از کارکنان این نهاد که برای رفع مشکلات نیازمندان و جلب رضایت آنها تقدیر کرد.

حجت الاسلام جعفری گفت: باید با برنامه ریزی مناسب، همه توان خود را برای کمک به محرومان بکار برد.

وی افزود: از تمام ظرفیت ها برای خدمت رسانی باید بهره برد و به نتایج مطلوب دست یافت.


انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید