امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
یکشنبه / ۷ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۳
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۵۷۷۲
گزارشگر : ۷۹

اطلاعات ۵۲ هزار مددجوی کمیته امداد خراسان جنوبی هوشمند می شود

اطلاعات ۵۲ هزار مددجوی کمیته امداد خراسان جنوبی هوشمند می شود
(یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۵۳

سلم آبادی گفت: طرح پایش اطلاعات ۵۲ هزار مددجوی کمیته امداد خراسان جنوبی از امروز به مدت ۲ ماه آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با اشاره به راه اندازی سامانه نظام پیشنهادات مردمی و سامانه جامع امداد هوشمند و کارآمد کمیته امداد، اظهار کرد: بهبود و مدیریت خدمات و به‌روزرسانی اطلاعات فردی و پالایش اطلاعات مددجویان از جمله برنامه‌های این طرح است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه با راه اندازی این سامانه به ۲۷ پایگاه اطلاعاتی وصل می شویم، افزود: مددجویان می‌توانند از طریق نشانی soha.emdad.ir وارد سامانه امداد هوشمند و کارآمد شوند و نسبت به ثبت‌نام و درج اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه طرح پایش اطلاعات برای ۵۲ هزار مددجوی کمیته امداد استان از امروز آغاز می‌شود و تا ۲ ماه مهلت است، گفت: اطلاعات پایه مورد نیاز برای ورود به سامانه جامع امداد هوشمند و کارآمد شامل کد ملی، کدپستی و شماره تلفن همراه سرپرست خانوار است.
سلم آبادی در رابطه با مزایای راه‌اندازی سامانه امداد هوشمند و کارآمد، تصریح کرد: صحت‌سنجی و به‌روزرسانی اطلاعات فردی، پالایش اطلاعات مددجویان، دسترسی آسان به سامانه، مراجعه نکردن به امداد و رایگان بودن ثبت درخواست خدمات، بخشی از مزایای این سامانه است.
 وی از راه‌اندازی سامانه نظام پیشنهادات این نهاد خبر داد و گفت: مردم می‌توانند با ورود به بخش ارائه پیشنهاد‌های خارج سازمانی، پیشنهاد‌های خود را در جهت بهبود عملکرد کمیته امداد ارائه دهند.
سلم آبادی اضافه کرد: پس از ثبت پیشنهاد در سامانه، کد پیگیری به پیشنهاددهنده تخصیص می‌یابد که می‌تواند کلیه مراحل بررسی پیشنهاد خود را در سامانه پیگیری کند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه سامانه نظام پیشنهادات کمیته امداد به آدرس pishnahadat.emdad.ir آماده دریافت نظرات و پیشنهاد‌های جامعه هدف و عموم شهروندان در بهبود عملکرد خدمت‌رسانی این نهاد است، گفت: پیشنهاد‌های مردمی برتر پس از بررسی و تائید، از طریق سامانه و نیز ارسال پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود و از فرد پیشنهاددهنده با پاداش نقدی تقدیر به عمل می‌آید.
وی در ادامه با اشاره به نیاز ساخت بیش از ۲ هزار و ۱۲۳ سرویس حمام، ۲ هزار و ۲۷۷ سرویس بهداشتی و لوله کشی گاز برای چهار هزار و ۶۹۲ خانوار مددجوی کمیته امداد استان، عنوان کرد: در مجموع برای انجام این امور حداقل ۹۰ میلیارد تومان اعتبار نیازمند است.
سلم آبادی در پایان گفت: در همین راستا تاکنون از مجموع بیش از ۹ هزار خدمت (احداث سرویس بهداشتی، حمام و گازکشی) تعداد هفت هزار و ۸۰۰ خدمت مصوب شده است که از محل پرداخت کمک های بلاعوض و تسهیلات قرض الحسنه امداد تعهد کردیم تا پایان سال انجام شود.

انتهای پیام


 

کمیته امداد خراسان جنوبی
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید