امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
یکشنبه / ۷ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۱۱
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۸۵۷۶۹
گزارشگر : ۹۷
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد:

نوزاد هفت روزه اشکذری در استان یزد حامی ایتام شد

نوزاد هفت روزه اشکذری در استان یزد حامی ایتام شد
(یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۱۱

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: نوزاد هفت روزه اشکذری در استان یزد به عنوان کوچک ترین حامی در کشور به جمع حامیان طرح اکرام پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، بابیان اینکه والدین می توانند به نیت سلامتی نوزادان متولد شده خود حمایت یک یا چند یتیم را عهده دار شوند، گفت: نوزاد هفت روزه اشکذری در استان یزد به عنوان کوچک ترین حامی در کشور به جمع حامیان طرح اکرام پیوست.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد افزود: والدین امیر ارسلان به نیت سلامتی وی حمایت از یتیم سیدی را بر عهده گرفتند و تقبل کردند ماهیانه مبلغی را به حساب فرزند معنوی خود واریز کنند.

وی یادآور شد: ۵۳۰۰ نفر از ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم در استان یزد از حمایت ۱۸ هزار حامی نیکوکار در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین استفاده می‌کنند، در هفت ماهه نخست سال جاری ۲۱ میلیارد تومان از سوی حامیان خیراندیش به‌صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم کمک شد.

طرح‌های اکرام ایتام و محسنین ازجمله طرح‌های موفق این نهاد است، مردم نیکوکار استان می‌توانند یتیم و یا فرزند نیازمند (محسنین) موردنظر خود را انتخاب کرده و ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان به معیشت آن‌ها کمک کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید