امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
پنج شنبه / ۴ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۷
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۸۵۷۴۶
گزارشگر : ۸۸

افتتاح متمرکز 15 مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان گلستان در هفته بسیج

افتتاح متمرکز 15 مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان گلستان در هفته بسیج
(پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۵۷

15 مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان با حضورعیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان و سرهنگ سید موسی حسینی ، جانشین فرماندهی سپاه نینوای گلستان در هفته بسیج افتتاح وبه بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،عیسی بابایی،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: 15مرکز نیکوکاری با هدف کمک به نیازمندان و محرومان سطح استان بصورت متمرکز در محله میرکریم گرگان ، در هفته بسیج افتتاح شد .
وی با توجه به افتتاح 15مرکز نیکوکاری متمرکز در گرگان افزود: 3مرکز نیکوکاری خان به بین ، 3مرکز نیکوکاری گالیکش ، 3 مرکز نیکوکاری گرگان ، 2 مرکزنیکوکاری فاضل آباد و شهرستانهای کلاله، آق قلا، گمیشان، ومراوه تپه هرکدام با یک مرکز نیکوکاری و با محوریت محلات ،مساجد و پایگاههای بسیج در این مراسم به صورت متمرکز افتتاح وبه بهره برداری رسید. .
بابایی با اشاره به فعالیت 350 مرکز نیکوکاری در سراسر استان،خاطر نشان کرد: مراکز نیکوکاری در 6ماهه سال جاری تاکنون با کمک و همراهی خیران و مردم نوعدوست توانست بیش از 111 میلیارد تومان مشارکت نقدی و غیر نقدی برای کمک به نیازمندان را جمع آوری کند. .
وی مراکز نیکوکاری را حلقه اتصال نیکوکاران با نیازمندان و مددجویان کمیته امداد دانست و افزود: کمیته امداد با هدف واگذاری امور خیریه به عموم مردم و تسریع در رسیدگی به امور فقرا و نیازمندان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در درون محله‌ها اقدام به راه اندازی این مراکز کرده است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به رویکرد برون سپاری خدمات این نهاد به مردم تصریح کرد: مراکز نیکوکاری به عنوان بازوی کمیته امداد در تسریع کمک به نیازمندان باهدف رفع فقر و محرومیت مستضعفان، کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کرده و در اختیار نیازمندان واقعی قرار می‌دهند.
انتهای پیام.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید