امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
پنج شنبه / ۴ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۸
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۵۷۴۰
گزارشگر : ۸۷
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان عنوان کرد؛

نقش بسیج و روابط عمومی در اعتماد بخشی وامید آفرینی برجسته ومهم است

نقش بسیج و روابط عمومی در اعتماد بخشی وامید آفرینی برجسته ومهم است
(پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۰۸

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به نقش روابط عمومی وبسیج به عنوان دو بال مهم در اعتماد بخشی واعتماد آفرینی درون وبرن سازمانی تاکید کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مدیران این نهاد با تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفین و هفته بسیج به نقش مهم دو حوزه پایگاه بسیج و روابط عمومی در اعتماد بخشی وامید آفرینی درون وبرون سازمانی تاکید نمود و گفت : این دو حوزه با همفکری و هم افزایی وبا روحیه وتفکر بسیجی در انسجام بخشی ، اعتماد و اطمینان بخشی سرمایه های اجتماعی به عنوان شرکای این نهاد نقش   ویژه ای دارند .

وی به اندیشه ، روحیه وتفکر بسیجی کارکنان صدا وسیمای مرکز زنجان در اعتماد آفرینی و پیشبرد اهداف وبرنامه های کمیته امداد اشاره کرد وگفت : اطلاع رسانی فعالیت های این نهاد در امید آفرینی سرمایه های اجتماعی موثر بوده وهمراهی آحاد مردم را با نهاد مقدس کمیته امداد برای دستگیری از ایتام ونیازمندان بیش از گذشته فراهم می نماید .

 صفری با اشاره به فرهنگ بسیجی به عنوان منظومه فکری گفت : محصول اندیشه وتفکربسیجی بهره وری بالا ،بهبود مستمر و ارتقاء سرمایه های اجتماعی است و نهادینه شدن تفکر بسیجی وکار جهادی در همه بخش ها ی جامعه ضامن پیشرفت بوده و زمینه ساز ارائه خدمات اثر بخش وماندگاری درحوزه فقر زدایی ومحرومیت زدایی به نیازمندان جامعه   می شود .

مدیر کل کمیته امداد استان به فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده اند  " ما بسیج را در میدان عمل دیده ایم  اشاره کرد وافزود : بسیج یک مکتب واندیشه است " اشاره کرد وگفت  : مبنای فکری واندیشه بسیج خدمت به مردم است و رفتار ، تفکر واندیشه وعمل بسیجی به منافع شخصی خود نگاه نمی کند . وهمین تفکر است که باعث اقتدار امروز انقلاب اسلامی شده است .

وی به داشتن بصیرت وروشن بینی در بین امداد گران بسیجی وبسیجیان امدادگر اشاره کرد وافزود : بصیرت وروشن‌بینی یعنی شناخت زمان، شناخت نیاز، شناخت اولویّت ها  همچنین شناخت دوست ودشمن و شناخت وسیله‌ای که در مقابل دشمن باید به کار گرفته شود .

صفری ویژگیهای بسیجی را مددرسانی خیر خواهی و گره گشایی از مشکلات ایتام ونیازمندان عنوان کرد و گفت : این تفکر در حوزه کاری کمیته امداد جاری بوده و کارگزاران محرومیت زدایی نظام در این نهاد نیز با تکیه بر این تفکر و  اخلاص و ایثارگری نشأت گرفته از آن با حرکت جهادی وانقلابی گام های بلندی در حوزه فقرزدایی و توانمندسازی نیازمندان جامعه و در نهایت افزایش رضایتمندی در بین اقشار ضعیف جامعه از نظام ولایی برداشته و ذائقه دهک های پایین ومددجویان عزیز تحت حمایت را شیرین تر نموده اند .  

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید