امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۳ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۳۸
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۵۷۳۴
گزارشگر : ۹۸

راه‌اندازی سامانه امداد هوشمند و کارآمد در استان البرز

راه‌اندازی سامانه امداد هوشمند و کارآمد در استان البرز
(چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۳۸

به‌منظور تسریع و ارائه خدمات مطلوب به مددجویان البرزی سامانه امداد هوشمند و کارآمد در استان راه‌اندازی می‌شود

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد استان البرز با اشاره به اینکه سامانه امداد هوشمند و کارآمد باهدف بهبود مدیریت خدمات ایجادشده است اظهار داشت: صحت‌سنجی و به‌روزرسانی اطلاعات فردی، پالایش اطلاعات مددجویان، دسترسی آسان به سامانه، مراجعه نکردن به امداد و رایگان بودن ثبت درخواست خدمات، بخشی از مزایای این سامانه است.
مدیرکل کمیته امداد استان البرز بابیان اینکه مددجویان می‌توانند از طریق آدرس soha.emdad.ir وارد سامانه امداد هوشمند شده و نسبت به ثبت‌نام و درج اطلاعات اقدام کنند. تصریح کرد: جهت ثبت اطلاعات‌پایه برای ورود به سامانه جامع امداد هوشمند و کارآمد داشتن کد ملی، کد پستی و شماره موبایل به نام مسئول خانوار الزامی می‌باشد.
محمدی فرد بهره‌مندی از ظرفیت دهیاران، شوراهای روستا، بخش و شهر، مراکز نیکوکاری، گروه‌های جهادی، بسیج و ... برای اطلاع‌رسانی به مددجویان نسبت به در اختیار داشتن شماره تلفن همراه معتبر به نام سرپرست و کد پستی معتبر و همخوان با محل سکونت و امکان ثبت برخی از اطلاعات فردی و خانواری در سامانه جامع امداد هوشمند و کارآمد در قالب خود اظهاری را از دیگر برنامه‌ها برشمرد
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید