امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۳ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۶
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۸۵۷۳۳
گزارشگر : ۱۰۱

افتتاح 42 طرح اشتغال برای مددجویان کردستانی به مناسبت هفته بسیج

افتتاح 42 طرح اشتغال برای مددجویان کردستانی به مناسبت هفته بسیج
(چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۵۶

سرپرست کمیته امداد استان کردستان گفت: به مناسبت هفته بسیج 42 طرح اشتغال با پرداخت دو میلیارد و یکصد میلیون تومان تسهیلات برای مددجویان کردستانی افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا طوسی، سرپرست کمیته امداد کردستان عنوان کرد: به مناسبت هفته بسیج توسط این نهاد ویژه برنامه هایی در سطح استان اجرا می گردد.

وی افزود: به همین مناسبت 42 طرح اشتغال برای مددجویان تحت حمایت افتتاح می شود که برای هر طرح 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه و جمعاً دو میلیارد و یکصد میلیون تومان پرداخت شده است.

طوسی گفت: همچنین 10 واحد مسکن روستایی به همین مناسبت تحویل مددجویان خواهد شد که برای هر واحد مسکن 200 میلیون تومان از محل پرداخت بلاعوض و تسهیلات کمیته امداد، کمک خیران، آورده مددجو و تسهیلات بنیاد مسکن هزینه شده است.

وی ادامه داد: همچنین در این ایام در هر شهرستان با پنج خانواده تحت حمایت دیدار و به هر یک از این خانواده ها در قالب کمک نقدی و بسته غذایی کمک خواهد شد .

سرپرست کمیته امداد کردستان گفت:  تقدیر از 42 نفر از دانش آموزان نخبه و دارای رتبه در تمامی زمینه ها و همچنین اهدای پنج دستگاه تبلت به دانش آموزان تحت حمایت از دیگر برنامه های هفته بسیج است.

وی افزود: دیدار با خانواده شهداء، اجرای برنامه های فرهنگی، برپایی میزخدمت ، پرداخت وام کارگشایی و  ...  نیز جزو برنامه های هفته بسیج است.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید