امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۳ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۲
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۵۷۳۰
گزارشگر : ۷۹
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد:

تسریع در روند اجرای طرح گاز رسانی به منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی

تسریع در روند اجرای طرح گاز رسانی به منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی
(چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۲۲

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بر تسریع در روند اجرای طرح گاز رسانی به منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد فرهادی،معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر این مطلب در نشست بررسی مشکلات گازرسانی به منازل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: نقش کمیته امداد امام خمینی(ره)در خدمت رسانی و حمایت از خانوارهای نیازمند، در این شرایط خاص بسیار قابل تقدیر است.
فرهادی تصریح نمود: تسریع در روند گاز کشی به منازل مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، همکاری تمامی ارگان‌های مربوطه را می‌طلبد و باید در این خصوص هم افزایی لازم صورت گیرد.
وی از شرکت گاز هم در خصوص خدمات ارزشمندی که تاکنون به مردم  ارائه کرده ، تقدیر نمود.
به گفته وی؛ شرکت گاز، اتحادیه گازرسانی و سازمان صمت به شکلی برنامه ریزی کنند تا عملیات گازکشی با کمترین هزینه برای این خانوار‌ها انجام شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی نیز گفت: هم اکنون تعداد ۴ هزار و ۶۹۲ فقره گازکشی منازل مددجویان در دست اقدام است.
سلم آبادی متذکر شد:  از این تعداد ۴ هزار و ۳۴۸ مورد در مناطق محروم و ۳۴۴ مورد در مناطق عادی می باشد.
وی ادامه داد: ۲ هزار و ۲۷۷ چشمه سرویس بهداشتی که هزار و ۸۷۰  مورد در مناطق محروم و ۴۰۷ مورد در مناطق عادی است نیز احداث و بهسازی می شود.
به گفته وی؛ از مجموع ۲ هزار و ۳۲ واحد حمامی که برای مددجویان در سطح استان بنا شده هزار و ۶۷۷ مورد در مناطق محروم و ۳۵۵ مورد در مناطق عادی ساخته می شود.
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه پارسال خیرین استان برای گاز کشی منازل مددجویان اقدامات ارزنده ای انجام دادند، اظهار امیدواری کرد؛ امسال هم مانند سال‌های گذشته خیرین و مردم پای کار بیایند تا بتوانیم گرهی از مشکلات مددجویان باز کنیم.
سلم آبادی افزود: در مجموع ۹ هزار و یک خدمت در زمینه های گازکشی و احداث سرویس بهداشتی و حمام در مناطق محروم و عادی انجام خواهد شد.
وی تصریح نمود: جهت گاز کشی منازل مددجویان تحت حمایت ۱۰ میلیون تومان( ۵ میلیون تومان وام بلاعوض و ۵ میلیون تومان وام قرض الحسنه) پرداخت خواهد شد.
به گفته وی؛ اجرای طرح گازرسانی به منازل مددجویان  ۹۱ میلیارد تومان هزینه دربر خواهد داشت.
انتهای پیام

کمیته امداد خراسان جنوبی
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید