امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۳ آذر ۱۴۰۰ / ۱۰:۴۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۵۷۲۷
گزارشگر : ۸۵

همزمان با هفته بسیج توزیع بسته های معیشتی و تحصیلی

همزمان با هفته بسیج توزیع بسته های معیشتی و تحصیلی
(چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰) ۱۰:۴۴

رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد گفت: در هفته بسیج با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری 450 بسته معیشتی، 150 بسته تحصیلی و 8 دستگاه تبلت و گوشی هوشمند تهیه و توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسن نظریافته، در مراسم تجدید پیمان با شهدا در مزار شهدای گمنام جبل النور بوستان کوهسنگی مشهد همزمان با هفته بسیج افزود: اکنون ۸ هزار خانوار و بیش از 13 هزار نفر از اداره یک مشهد خدمات دریافت می کنند که حدود 2350 نفر را دانش آموز ودانشجویان تشکیل می دهند. 
نظریافته با اعلام اینکه 51 مرکز نیکوکاری در محدوده این اداره به نیازمندان ارائه خدمت می کنند، ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری و کمیته امداد حدود 20 هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع شد.
وی با اشاره به اینکه سال گذشته 200 دستگاه تبلت برای فراهم کردن زمینه تحصیل برای دانش آموزان تهیه و توزیع شد، اعلام کرد: تلاش مددکاران کمیته امداد فراهم کردن  زمینه تحصیل را برای دانش آموزان نیازمند بازمانده از تحصیل است. 
نظریافته در پایان اعلام کرد: این اداره آماده دریافت کمک های خیران است و از درگاههای ارتباطی با امداد کد دستوری  #05141*8877* و یا تماس با تلفن 3128 می باشد . 

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید