امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۳ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۴
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۸۵۷۲۳
گزارشگر : ۹۵

عرضه تولیدات مددجویان کرمانشاهی در نمایشگاه تخصصی مواد غذایی و صنایع وابسته

عرضه تولیدات مددجویان کرمانشاهی در نمایشگاه تخصصی مواد غذایی و صنایع وابسته
(چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۲۴

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی مواد غذایی و صنایع وابسته از 30 آبان تا 5 آذر ماه، گفت: محصولات و تولیدات شغلی مددجویان کرمانشاهی نیز در 13 غرفه به نمایش درآمده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ پیمان ترکمانه، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری نمایشگاه تخصصی مواد غذایی و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی پارک شاهد کرمانشاه؛ گفت: همزمان با این نمایشگاه محصولات و تولیدات شغلی مددجویان کرمانشاهی نیز در 13 غرفه به نمایش درآمده است.
ترکمانه با اشاره به  تفاهم نامه همکاری این نهاد با بسیج سازندگی استان کرمانشاه، افزود: غرفه های کمیته امداد به مناسبت هفته بسیج و با عنوان دستاورد های اقتصاد مقاومتی در سال 1400 برپا شده است.
وی تصریح کرد:  در غرفه های این نهاد بیش از 18 نوع صنایع دستی مددجویان کرمانشاهی شامل زیورآلات، مینای سفال، گلیم‌ و فرش، گیوه، معرق و مشبک، خراطی چوب و عروسک عرضه شده است.
شایسته ذکر است؛ علاقه مندان می توانند تا پنجم آذر ماه از ساعت 15 الی 20:30 از غرفه های مددجویان تحت حمایت نیز در سالن زاگرس دیدن کنند.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید