امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۳ آذر ۱۴۰۰ / ۰۸:۲۷
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۵۷۱۸
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان عنوان کرد ؛

فرهنگ بسیج معنویت همراه با ایمان وعمل صالح است

فرهنگ بسیج  معنویت همراه با ایمان وعمل صالح است
(چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰) ۰۸:۲۷

فرهنگ امداد گران بسیجی فرهنگ معنویت است که باید این فرهنگ را با چاشنی سازندگی برای محرومین معنا بخشید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان، در جلسه واگذاری مسئولیت  پست های سازمانی وتبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به رسمی  که با حضور تعداد 12نفر از کارکنان استان زنجان برگزار گردید با تبریک  سالروز تشکیل بسیج  مستضعفین به فرمان امام راحل گفت : کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان بال عاطفی ومهربانی نظام زیر مجموعه ای از بیت ولایت است که فرهنگ بسیجی وامداد گری توام با معنویت ، ایمان وعمل صالح در بین کارکنان این نهاد ساری وجاری است .

 وی مکتب بسیجی را مکتب همیشه زنده وجاودان دانست وافزود : فرهنگ امداد گران بسیجی همراه با  معنویت ، شجاعت ،مقاومت ،استقامت وغیرت است . که باید این فرهنگ را در خدمت به محرومین ونیازمندان و رضایتمندی آنان معنا نماییم .

صفری با اشاره به اینکه بسیج وکمیته امداد هر دو مولود انقلاب هستند و براساس تفکر وژرف اندیشی امام راحل تشکیل شده است گفت : شجره طیبه بسیج وامداد خدمات موثری در عرصه محرومیت زدایی وحل مشکلات محرومین انجام داده است واین هم افزایی امروز خار چشم دشمنان نظام وانقلاب شده است .

مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه رفتار یک امدادگر بسیجی رفتار مومنانه است واین رفتار باید به عنوان الگو وتاثیر گذار در بین همه کارکنان فرهنگ سازی شود ، گفت : داشتن بصیرت ، سادگی رفتار ، احترام وتکریم ، تلاش وکار جهادی وانقلابی و پرهیز از شعار گرایی تظاهر وسیاسی کاری درحوزه افکار ورفتار از شاخص های یک بسیجی می باشد .

صفری تفکر بسیجی به همراه روحیه امدادگری را درخدمت به محرومین لازم وملزوم همدیگر دانست وگفت : بسیج منحصر و محدود به یک زمان خاص نیست واین تفکر که کلید واژه  شکست هر بن بستی است باید در کلیه مراحل زندگی ما امدادگران عجین شود . انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید