امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۳۱
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۵۷۰۶
گزارشگر : ۷۹

سامانه امداد هوشمند و کارآمد در خراسان جنوبی راه اندازی می شود

سامانه امداد هوشمند و کارآمد در خراسان جنوبی راه اندازی می شود
(سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۳۱

مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: بمنظور تسریع و ارائه خدمات مطلوب به مددجویان سامانه امداد هوشمند و کارآمد در استان راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی اظهار داشت: با هدف بهبود و مدیریت خدمات سامانه امداد هوشمند و کارآمد ایجاد می شود و به روز رسانی اطلاعات فردی و پالایش اطلاعات مددجویان از جمله برنامه های این طرح است.
وی افزود: مددجویان می توانند از طریق آدرس soha.emdad.ir   وارد سامانه امداد هوشمند شده و نسبت به ثبت نام و درج اطلاعات اقدام کنند.
مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی تصریح کرد: طرح پایش اطلاعات مددجویان از ششم آذر ماه آغاز می شود و ضرورت ثبت اطلاعات پایه برای ورود به سامانه جامع امداد هوشمند و کارآمد شامل کد ملی، کدپستی و شماره موبایل سرپرست خانوار است.
سلم آبادی بهره مندی از ظرفیت دهیاران، شوراهای روستا، بخش و شهر، مراکز نیکوکاری، گروه‌های جهادی، بسیج و .... برای اطلاع‌رسانی به مددجویان نسبت به در اختیار داشتن شماره تلفن همراه معتبر به نام سرپرست و کد پستی معتبر و همخوان با محل سکونت و امکان ثبت برخی از اطلاعات فردی و خانواری در سامانه جامع امداد هوشمند و کارآمد در قالب خوداظهاری، را از دیگر برنامه ها برشمرد.

انتهای پیام

کمیته امداد خراسان جنوبی
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید