امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۱
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۵۷۰۴
گزارشگر : ۷۷
همکاری کمیته امداد اصفهان با گروه های جهادی؛

در مسیر کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها

در مسیر کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها
(سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۲۱

یکی از خدمات کمیته امداد استان اصفهان با همکاری گروه های جهادی، پیگیری فعالیت های عمرانی و ساخت مسکن مددجویان با هدف کاهش مهاجرت روستاییان به شهرها می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، یکی از اولویت‌های مهم این نهاد را تامین مسکن مددجویان دانست و اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده با گروه های جهادی در سال جاری 39 باب مسکن، احداث، تکمیل و تعمیر خواهد شد.

وی به ساخت مسکن مددجویان توسط بسیج سازندگی اشاره کرد و گفت: در سال جاری تاکنون ساخت و تعمیر 39 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان اصفهان با مشارکت 8 گروه جهادی و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 80 میلیون تومان در دستور کار قرار گرفته و در شهرستان ها مشغول به فعالیت می باشند.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان با بیان مشارکت این نهاد با بسیج سازندگی در ساخت و تعمیر مسکن، افزود: در سال گذشته با همکاری گروه های جهادی 189 واحد مسکونی مددجویان با اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان تعمیر شده است.

کریم زارع با اشاره به اینکه 27 گروه جهادی با ظرفیت 320 نفر نیروی بسیجی در فعالیت های امداد مشارکت دارند، ادامه داد: فعالیت و همکاری این گروه ها با کمیته امداد، به توسعه فعالیت های عمرانی و ساخت مسکن در نهایت به کاهش مهاجرت روستائیان به شهرها و رونق تولید در این مناطق کمک می کند.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید