امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۷
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۵۷۰۲
گزارشگر : ۸۰
مردم نیکوکار شهرستان البرز، پای کار محرومان؛

مشارکت 18 و نیم میلیاردی برای کمک به نیازمندان

مشارکت 18 و نیم میلیاردی برای کمک به نیازمندان
(سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۰۷

رئیس کمیته امداد اداره البرز گفت: مردم نیکوکاراین شهرستان طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از 18 میلیارد و 529 میلیون تومان در طرح های مختلف مشارکت کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حسین اصلی بیگی در تشریح عملکرد این نهاد در شهرستان البرز در نیمه نخست سال جاری، بیان کرد: مردم نیکوکار شهرستان البرز در طرح های مختلف کمیته امدادمشارکت کرده اند که حاصل آن بیش از 18 میلیارد و 529 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی بوده است.

وی ادامه داد: از این میزان کمک بیش از یک میلیارد و 377 میلیون تومان در قالب زکات، بیش از سه میلیارد و 430 میلیون تومان در طرح اطعام و احسان حسینی و بیش از 266 میلیون تومان مشارکت در طرح کوثر (کمک به تامین جهیزیه نیازمندان) بوده است.

رئیس کمیته امداد اداره البرز اضافه کرد: همچنین بیش از 388 میلیون تومان کمک مردمی در طرح شفاء (کمک به درمان نیازمندان)، بیش از 789 میلیون تومان برای امور فرهنگی، بیش از 220 میلیون تومان کمک به تأمین پوشاک نیازمندان و بیش از دو میلیارد و 852 میلیون تومان برای اطعام و افطاری نیازمندان بوده است.

وی افزود: دو هزار و 443 حامی نیک اندیش شهرستان البرز در این مدت بیش از دو میلیارد و 41 میلیون تومان در قالب مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین به 212 یتیم و 998 فرزند محسنین مساعدت کرده اند.

اصلی بیگی عنوان کرد: همچنین بیش از 840 میلیون تومان در قالب 21هزار و 909 صندوق صدقه و بیش از 12 میلیارد و 916 میلیون تومانی در قالب 19 مرکز نیکوکاری اهداء شده است.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را به نیازمندان و محرومان از طریق کد مهربانی # 0281*8877* به صورت شبانه روزی و بدون نیاز به اینترنت اهداء کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید