امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۵۷۰۱
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمیته امداد آبیک خبر داد؛

کمک های مردم آبیک به نیازمندان از مرز هشت میلیارد تومان گذشت

کمک های مردم آبیک به نیازمندان از مرز هشت میلیارد تومان گذشت
(سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۰۴

رئیس کمیته امداد اداره آبیک گفت: مردم نیکوکار شهرستان آبیک طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از هشت میلیارد و 363 میلیون تومان به نیازمندان و محرومان این شهرستان کمک کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ دوستعلی حیدری در تشریح عملکرد کمیته امداد در زمینه جذب کمک های مردمی در شهرستان آبیک بیان کرد: مردم نیکوکار آبیک طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از هشت میلیارد و 363 میلیون تومان در طرح های مختلف این نهاد مشارکت داشته اند.

وی ادامه داد: از این میزان کمک بیش از یک میلیارد و 314 میلیون تومان از سوی یک هزار و 780 حامی با مشارکت در طرح های اکرام ایتام و محسنین به 90 یتیم و 608 فرزند محسنین مساعدت شده است.

رئیس کمیته امداد اداره آبیک اضافه کرد: در این مدت مردم آبیک بیش از یک میلیارد و 377 میلیون تومان زکات پرداخت کرده اند همچنین بیش از 135 میلیون تومان برای کمک به تامین جهیزیه نوعروسان در طرح کوثر، بیش از 131 میلیون تومان برای کمک به امور فرهنگی خانواده های تحت حمایت، بیش از 499 میلیون تومان برای مشارکت در طرح تفت و تاج گل و بیش از 28 میلیون تومان برای تأمین معیشت نیازمندان صرف شده است.

حیدری خاطرنشان کرد: مردم نیکوکار طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیارد تومان برای طرح اطعام و احسان حسینی و بیش از 315 میلیون تومان هم برای نذر و قربانی اهداء کرده اند.

وی اعلام کرد: در این مدت بیش از 231 میلیون تومان صدقه در 11 هزار و 127 صندوق صدقه و بیش از سه میلیارد و 282میلیون تومان کمک مردمی توسط 14 مرکز نیکوکاری جمع آوری شده است.

رئیس کمیته امداد اداره آبیک یادآورشد: مردم نیکوکار می توانند برای کمک به نیازمندان شهرستان آبیک از طریق کد مهربانی # 0283*8877* اقدام کنند که به صورت شبانه روزی فعال است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید