امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۵۷۰۰
گزارشگر : ۸۰
رئیس کمبته امداد تاکستان اعلام کرد؛

کمک یک میلیارد و 269 میلیونی حامیان به ایتام و محسنین

کمک یک میلیارد و 269 میلیونی حامیان به ایتام و محسنین
(سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۰۱

رئیس کمیته امداد اداره تاکستان گفت: طی 6 ماهه نخست سال جاری حامیان نیکوکار به فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت خود بیش از یک میلیارد و 269 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی پرداخت کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی محمدرضایی در تشریح عملکرد کمیته امداد تاکستان در حوزه مشارکتهای مردمی، بیان کرد: مردم نیکوکار تاکستان در نیمه نخست سال جاری بیش از هفت میلیارد و 383 میلیون تومان به نیازمندان کمک کرده اند.

وی ادامه داد: از این رقم بیش از یک میلیارد و 269 میلیون تومان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین از سوی  یک هزار و 623 حامی به 90 یتیم و 848 فرزند محسنین مسلعدت شده است.

رئیس کمیته امداد اداره تاکستان اضافه کرد: مردم نیکوکار تاکستان در این مدت برای کمک به نیازمندان در طرح های دیگر هم مشارکت داشته اند به طوری که بیش از یک میلیارد و 177 میلیون تومان زکات، بیش از 30 میلیون تومان کمک به تأمین لوازم ضروری زندگی و بیش از 15 میلیون تومان برای امور فرهنگی اهداء کرده اند.

وی افزود: همچنین در این مدت بیش از یک میلیارد و 383 میلیون تومان برای اطعام و افطاری، بیش از 829 میلیون تومان برای طرح نذر و قربانی و بیش از یک میلیارد و 516 میلیون تومان در طرح اطعام و احسان حسینی مشارکت کرده اند.

محمدرضایی عنوان کرد: یکی از کمک های مستمر مردم نیکوکار به محرومان در قالب صدقه است که طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از 363 میلیون تومان در 11 هزار و 57 صندوق صدقات واریز شده است.

وی تصریح کرد: یکی از رویکردهای کمیته امداد برای امدادرسانی به نیازمندان، ایجاد مراکز نیکوکاری با مدیریت مردمی است که در 9 مرکز نیکوکاری بیش از یک میلیارد و 805 میلیون تومان کمک مردمی جمع آوری شده است.

رئیس کمیته امداد اداره تاکستان یادآورشد: مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را به نیازمندان و محرومان تاکستان را از طریق کد مهربانی # 0286*8877* به صورت شبانه روزی اهداء کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید