امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲ آذر ۱۴۰۰ / ۰۷:۱۱
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۵۶۹۶
گزارشگر : ۱۰۵

آغاز اجرای طرح امداد هوشمند و کارآمد در مازندران

آغاز اجرای طرح امداد هوشمند و کارآمد در مازندران
(سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰) ۰۷:۱۱

مدیر کل کمیته امداد مازندران ، در دیدار با حجت الاسلام هدایتی امام جمعه تنکابن و حسینی جو فرماندار این شهرستان گفت : ثبت اطلاعات مددجویی در امدادهوشمند و کارآمد آغاز شده و این کار به صورت جدی در حال انجام است و تا پنجاه روز آینده کل اطلاعات مددجویی باید ثبت سیستم امداد هوشمند و کارآمد شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه اظهار داشت: مزیت طرح امداد هوشمند و کارآمد ، تسریع در ارائه خدمات است .

وی با اشاره به پرداخت صدقات توسط مردم نیکوکار استان افزود: بیش از ۴۰۰هزار صندوق صدقات بزرگ کوچک و متوسط در استان وجود دارد و صدقات جمع آوری شده در بخش های مختلف مانند فرهنگی، درمانی و... هزینه می شود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد: مردم نوعدوست استان می توانند صدقات خود را از طریق گوشی تلفن همراه با کد Qr پرداخت نمایند .

حجت الاسلام عالیشاه به پرداخت مستمری مددجویان اشاره کرد و گفت: مستمری مددجویان ،یک نفره ۳۵۰ هزار تومان،دو نفره ۵۰۰ هزار تومان، سه نفره ۷۰۰ هزارتومان چهار نفره ۹۰۰هزار تومان و پنج نفره و پنج نفر به بالا یک میلیون و ۱۰۰هزار تومان به مددجویان پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه کمیته امداد متولی فقرا است ، بیان داشت : حفظ کرامت مددجویان بسیار با اهمیت است و برای رفع مشکلات آنان برنامه ریزی های مناسب انجام می شود که یکی از آنها کمک مومنانه است.

وی گفت: ۴۱۶ مرکز نیکوکاری در استان ایجاد شد تا خدمات به نیازمندان ارائه شود و در سال جاری تاکنون بیش از ۱۰۰میلیارد تومان از طریق این مراکز به نیازمندان کمک شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران ادامه داد: بر اساس نیاز خانواده های تحت حمایت، کمک جمع آوری می شود.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: توانمندسازی مددجویان از اهداف اصلی این نهاد است و ۹۰راهبرشغلی در استان داریم که بیش از شش هزار طرح اشتغال مددجویی را در استان نظارت می کنند.

حجت‌الاسلام عالیشاه گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در بخش اشتغال مددجویان صورت گرفته است.


انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید