امروز دوشنبه ,۲ خرداد ۱۴۰۱
چهارشنبه / ۲۲ دی ۱۴۰۰ / ۰۸:۲۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۵۶۸۹
گزارشگر : ۸۵

لمس گرمای وجود نیکوکاران در منزل مددجویان

لمس گرمای وجود نیکوکاران در منزل مددجویان
(چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰) ۰۸:۲۷

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: همزمان با فصل سرما و با مشارکت و همراهی نیکوکاران لوازم گرمایشی بخاری و آبگرمکن تهیه و میان مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا سلم آبادی با بیان اینکه از جمعیت 217 هزار خانواری تحت حمایت کمیته امداد خراسان رضوی 180 هزار خانوار معیشت بگیر و مابقی از دیگر خدمات بهره مند هستند، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 11 هزار و 800 قلم لوازم گرمایشی، سرمایشی با اعتبار حدود 40 میلیارد تومان تهیه و با نیاز سنجی انجام گرفته بین خانواده های فاقد لوازم و با اولویت مناطق محروم توزیع شد.

وی اظهار کرد: این نهاد، با رویکرد کنترل و کاهش فقر، تامین زمینه آسایش محرومان، توانمندسازی آنها و تأمین اقلام ضروری خانواده های مددجو صورت گرفته و هم اکنون طرح احصا نیازمندی مددجویان تحت حمایت این نهاد در حال انجام است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اعلام اینکه 25 درصد خدمات کمیته امداد استان به مناطق محروم ارائه می شود، اعلام کرد: امسال 6 هزار و 700 کولر با اعتبار 29 میلیارد تومان و 5 هزار و 100 قلم لوازم گرمایشی شامل بخاری و آبگرمکن گازی دیواری با اعتبار حدود 11میلیارد تومان تهیه و توزیع شده است.
افزود: علیرغم توزیع لوازم گرمایشی بین مددجویان، با توجه به برخورداری تعدادی از مددجویان ساکن در مناطق مختلف استان و به ویژه مناطق محروم از نعمت گاز، نیاز مددجویان تحت حمایت استان در این بخش همچنان قابل توجه است.
سلم آبادی ضمن قدردانی از همراهی همیشگی خیران، نیکوکاران و عموم مردم نیک اندیش یادآور شد: نیکوکاران می توانند به منظور حمایت از نیازمندان می توانند نسبت به شماره گیری کد # 051 * 8877* اقدام کنند، همچنین به صورت غیر حضوری سوالات احتمالی خود را با شماره تلفن 3128 از ساعت 7 صبح تا 16 عصر مطرح کنند.
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید