امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱ آذر ۱۴۰۰ / ۱۴:۳۹
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۸۵۶۸۸
گزارشگر : ۱۰۱

سرپرست کمیته امداد کردستان معرفی و منصوب شد

سرپرست کمیته امداد کردستان معرفی و منصوب شد
(دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰) ۱۴:۳۹

طی مراسمی رضا طوسی به عنوان سرپرست کمیته امداد استان کردستان معرفی و منصوب و از زحمات سید علی موسوی جم، مدیر کل قبلی این نهاد تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید علی موسوی جم صبح امروز در جلسه تکریم مدیر کل و معارفه سرپرست کمیته امداد کردستان عنوان کرد: دوران مدیریت بنده در این نهاد دوران کوتاهی بود که جزو بهترین دوران کاری بنده بوده و  اگر عملکردی در این مدت حاصل شده نتیجه تلاش و زحمات همه کارکنان بوده است.

وی افزود: کار در این نهاد و گره گشایی از نیازمندان همانطور که در احادیث و کلام بزرگان اشاره شده  ارزشمند و خوشایند است.

مدیر کل قبلی کمیته امداد کردستان گفت:  باتوجه به اینکه قبلا در جاهای مختلفی کارکرده ام نوع تفکر غالب در کمیته امداد متفاوت است و کسب رضای خلق و خدا در اولویت کارهای این نهاد است و همکاری خوبی در بین کارکنان وجود دارد.

وی عنوان کرد: حفظ کرامت مددجویان و کارکنان جزو اولویت های بنده بود که در زمینه مددجویی به تمامی شهرستانها تفویض اختیار شده بود تا از رفت و آمد و به زحمت افتادن افراد تحت حمایت به سنندج خودداری شود .

دکتر موسوی جم گفت: طی چند ماه گذشته حوزه نظارت و بازرسی را مسئول پیگیری درخواست های مددجویی کرده بودم تا در ارائه خدمات به مددجویان تسریع شود و این کار موجب بهبود عملکرد شده بود.

در ادامه جلسه رضا طوسی، سرپرست کمیته امداد کردستان ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد رئیس کمیته امداد کشور و شورای ارزشیابی دفتر مرکزی برای انتصابش عنوان کرد:  امید است در دوران مسئولیت بنده با همکاری و همدلی همه کارکنان زمینه کسب رضایت خانواده های تحت حمایت فراهم شود.

وی افزود: ما در این نهاد وظیفه نوکری و خدمت گذاری به خانواده های تحت حمایت و نیازمند را داریم و تنها چیزی که ارزشمند است کمک به مردم و حل مشکلات این خانواده ها است.

سرپرست کمیته امداد کردستان در پایان از خدمات مدیر کل قبلی تقدیر و تشکر کرد و گفت: قطعا دکتر موسوی جم در سمت جدید خانواده های تحت حمایت را فراموش نخواهند کرد و در جهت حل مشکل این عزیزان با این نهاد همکاری و همراهی خواهند داشت.

لازم به ذکر است سید علی موسوی جم طی حکمی به عنوان «مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی» وزرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شده است.

انتهای پیام/ 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید