امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱ آذر ۱۴۰۰ / ۱۴:۳۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۸۵۶۸۷
گزارشگر : ۱۰۰
مدیرکل کمیته امداد ایلام عنوان کرد:

خدمات کمیته امداد به خانواده های زندانی از خدمات حمایتی و معیشتی تا توانمندسازی و اشتغال

خدمات کمیته امداد به خانواده های زندانی از خدمات حمایتی و معیشتی تا توانمندسازی و اشتغال
(دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰) ۱۴:۳۱

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: کمیته امداد در راستای رسالت خود در خدمت به اقشار آسیب پذیر خدمات گوناگونی را به خانواده های نیازمند دارای زندانی ارائه می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا طاهری  در دیدار با مدیرکل امور زندانهای استان ایلام بیان کرد: یکی از خدمات کمیته امداد به خانواده های مددجوی دارای زندانی علاوه بر خدمات حمایتی و معیشتی ایجاد اشتغال برای آنها و توانمندسازی این قشر است.
وی با عنوان اینکه در قالب تفاهم نامه منعقد شده همچنان آماده ارائه خدمت به خانواده های نیازمند زندانی هستیم افزود: هدف ما این است این خانواده ها در آینده بتوانند زندگی خود را اداره و دچار مشکلات اجتماعی بیشتری نشوند.
مدیرکل امور زندانهای استان ایلام نیز در این دیدار گفت: ارائه کمک های حمایتی و معیشتی به خانواده های زندانی از برنامه های مشترک کمیته امداد و اداره کل امور زندانها است.
احسانی افزود: در چهارچوب برنامه های اجتماعی و در راستای کاستن از مشکلات مددجویان زندانی با همکاری کمیته امداد خدمات گوناگونی به این قشر ارائه می شود و در یکسال گذشته در همین راستا بیش از 3 هزار سبد معیشتی به این خانواده ها کمک شده است.
وی ادامه داد: به منظور مشارکت دادن قشر نیکوکار در دستگیری از نیازمندان نیز تلاش ما این است که علاوه بر نیکوکاران استان، خیرین استانهای  دیگر را نیز در این برنامه ها مشارکت دهیم.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید