امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
شنبه / ۲۹ آبان ۱۴۰۰ / ۱۲:۴۸
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۸۵۶۸۳
گزارشگر : ۷۶
رئیس فراکسیون مناطق محروم مجلس شورای اسلامی:

سرپرست کمیته امداد آذربایجان‌شرقی فردی جهادی و انقلابی است

سرپرست کمیته امداد آذربایجان‌شرقی فردی جهادی و انقلابی است
(شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰) ۱۲:۴۸

رئیس فراکسیون مناطق محروم مجلس شورای اسلامی، کمیته امداد را یکی از موفق‌ترین نهادها در امر محرومیت‌زدایی عنوان و بر آمادگی فراکسیون مناطق محروم برای تعامل و همکاری با این مجموعه تأکید کرد.

سیدعلی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: کمیته امداد یکی از یادگارهای ارزشمند امام راحل(ره) است که با درایت مقام معظم رهبری نیز توانسته قدم‌های ارزشمند و مثبتی را در زمینه محرومیت‌زدایی از مناطق محروم و ارتقای سطح زندگی اقشار آسیب‌پذیر بردارد.

وی با اشاره به انتصاب غلامعلی ملامهدی به عنوان سرپرست کمیته امداد آذربایجان‌شرقی، گفت: با شناختی که از سرپرست جهادی و انقلابی این اداره‌کل داریم، امیدواریم اقدامات ارزشمندی در جذب امکانات برای ارتقای سطح زندگی خانواده‌های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد آذربایجان‌شرقی باشیم.

نماینده مردم ملکان در مجلس با اشاره به آمادگی فراکسیون مناطق محروم مجلس شورای اسلامی برای همکاری با مجموعه کمیته امداد، خاطرنشان کرد: تمام توان فراکسیون را برای گره‌گشایی از مشکلات اقشار محروم و آسیب‌پذیر به‌کار خواهیم گرفت و امیدواریم با همکاری کمیته و سرپرست جدید آن نه تنها شاهد جذب منابع مالی برای این هدف باشیم بلکه زمینه برای جذب سرمایه‌گذاران و ایجاد اشتغال در مناطق محروم و رعایت عدالت بین اقشار مختلف نیز فراهم شود.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید