امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۸
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۵۶۸۲
گزارشگر : ۹۰
با حضور نماینده مردم ساوه انجام شد،

افتتاح سی امین مرکز نیکوکاری شهرستان زرندیه

افتتاح سی امین مرکز نیکوکاری شهرستان زرندیه
(دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۲۸

سی امین مرکز نیکوکاری شهرستان زرندیه در روستای حسین آباد این شهرستان با حضور نماینده مردم شهرستان ساوه درمجلس شورای اسلامی ، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید شهاب الدین کاشی ، رئیس کمیته امداد شهرستان زرندیه در این مراسم گفت: مرکز نیکوکاری سید الشهداء روستای حسین آباد با هدف مشارکت در ارائه خدمات به نیازمندان افتتاح شد.

وی از راه اندازی 30 مرکز نیکوکاری در سطح شهرستان خبر داد و تصریح کرد: در هفت ماهه سال جاری خدمات به ارزش 11 میلیاردو 469 میلیون تومان در زمینه‌های مسکن ، درمان ، جشن عاطفه‌ها ، اطعام و افطاریه ، زکات و کفارات ، احسان حسینی ، نذر و قربانی ، جهیزیه و صدقات توسط مراکز کارسازی و به نیازمندان ارائه شده است .

وی در ادامه گفت: با هدف واگذاری امور خیربه عموم مردم، تسریع در رسیدگی به امور فقرا،بهره گیری از ظرفیت های موجود در درون محله ها،تنوع بخشی به فعالیت ها و خدمات قابل ارائه به فقرا و نیازمندان اقدام به ایجاد و راه اندازی مراکز نیکوکاری نموده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان در پایان گفت: کمیته امداد شهرستان آمادگی اعطای مجوز ایجاد و راه اندازی مراکز نیکوکاری به معتمدین، خیرین،فرهنگیان،بازنشستگان و سایر گروه های اجتماعی را دارد.

انتهای پیام


امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید