امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱ آذر ۱۴۰۰ / ۱۱:۱۲
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۵۶۷۸
گزارشگر : ۷۸

کسب رتبه پنجم پایگاه بسیج ولایت کمیته امداد خراسان شمالی در کشور

کسب رتبه پنجم پایگاه بسیج ولایت کمیته امداد خراسان شمالی در کشور
(دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰) ۱۱:۱۲

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: پایگاه بسیج ولایت این نهاد در ارزیابی انجام‌شده در کشور رتبه پنجم را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،مجید الهی راد بابیان اینکه در  جلسه ویدئوکنفرانس با حضور رئیس کمیته امداد، از پایگاه بسیج ولایت کمیته امداد خراسان شمالی به‌عنوان پنج پایگاه برتر کشور تقدیر و قدردانی شد افزود: این پایگاه متشکل از امدادگران بسیجی است که تاکنون خدمات شایانی را به نیازمندان ارائه داده‌اند.
وی به  بخشی از عملکرد فعالیت‌های پایگاه بسیج ولایت اشاره  کرد و گفت: حضور ۱۵۰ نفر از همکاران بسیجی در قالب گروه‌های جهادی حاج عبد... والی در مناطق زلزله‌زده جاجرم ازجمله شاخص‌های مهم این پایگاه در خدمت به محرومان بوده است.
وی توزیع 30 هزار و 500 بسته غذایی در قالب رزمایش مواسات و همدلی به ارزش ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بین نیازمندان را ازجمله فعالیت‌های امدادگران بسیجی پایگاه ولایت عنوان کرد.
الهی راد همچنین توزیع بیش از ۷۴ هزار پرس غذای گرم به ارزش یک میلیارد و ۴۸۵ میلیون تومان و جذب چهار هزار و 730 حامی در قالب پویش ایران مهربان برای ایتام نیازمند را از دیگر فعالیت‌های این پایگاه برشمرد و افزود: تهیه و توزیع بیش از ۱۲ هزار لوازم‌التحریر از طریق هم‌افزایی ویژه دانش آموزان نیازمند، مشارکت در ساخت بیش از ۳۰ واحد مسکونی با همکاری گروه‌های جهادی و هیئت‌های مذهبی به ارزش بیش از یک و نیم میلیارد تومان و اعطای ۳۸ سری جهیزیه به خانواده‌های نیازمند به مبلغ ۴۶۶ میلیون تومان از دیگر فعالیت‌های پایگاه بسیج ولایت کمیته امداد خراسان شمالی بوده است.


انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید