امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱ آذر ۱۴۰۰ / ۰۹:۵۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۵۶۷۱
گزارشگر : ۸۵

ارائه خدمات تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند کاشمری

ارائه خدمات تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند کاشمری
(دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰) ۰۹:۵۴

رئیس کمیته امداد کاشمر گفت: اکنون 1550 دانش آموز و 87 دانشجو و طلبه از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، علیرضا آرامیان، با اعلام اینکه، کمیته امداد شهرستان کاشمر از 6607 خانوار مشتمل بر 12 هزار و 606 نفر حمایت می کند، افزود: در جشن عاطفه های امسال مشارکت حدود 50 میلیون تومانی کمکهای نقدی و غیرنقدی نیکوکاران برای ارتقا تحصیل دانش آموزان تحت حمایت بود. 
وی با عنوان اینکه، برای دانش آموزان 240 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی و سبد تحصیلی با مشارکت و همراهی مراکز نیکوکاری پرداخت شده است، اظهار کرد: به دانشجویان علاوه بر پرداخت کمک هزینه تحصیلی برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه به صندوق قرض الحسنه امداد ولایت معرفی که بر اساس مقطع تحصیلی تا مبلغ 10 میلیون تومان دریافت کردند.
آرامیان اضافه کرد: سال گذشته باتوجه به شرایط ایجاد شده به دلیل شیوع کرونا، برای ادامه تحصیل دانش آموزان مددجو256 دستگاه تبلت تهیه و اهدا شد. 
رئیس کمیته امداد کاشمر از برگزاری 10 دوره آموزشی ویژه خانواده های تحت حمایت با رعایت شیوه نامه های بهداشتی  گفت و اعلام کرد در این دوره ها 200 نفر از دوره های آموزشی مانند مهارت های زندگی، نوعروسان و عقیدتی بهره مند شدند.
آرامیان افزود: نیکوکاران برای مشارکت در حمایت از نیازمندان در کوتاهترین زمان ممکن می توانند با شماره گیری کد # 05113 * 8877 * اقدام کنند.
شایسته ذکر است: شهرستان کاشمر در ترشیز بزرگ و در 200 کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد و دومین شهرستان زیارتی خراسان رضوی محسوب می شود.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید