امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۳۰ آبان ۱۴۰۰ / ۱۶:۳۵
سرویس : خراسان جنوبی
کد خبر : ۱۸۵۶۶۳
گزارشگر : ۷۹

اهدای 443 سری کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت خراسان جنوبی

اهدای 443 سری کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت خراسان جنوبی
(یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰) ۱۶:۳۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از اهدای 443 سری کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت از ابتدای سال جاری در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، رضا سلم آبادی، مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان این مطلب که ازدواج به عنوان محبوب ترین بنا و اقدام در دین اسلام می باشد و به دنبال خود نوعی مصونیت از گناه و آلودگی روح را به همراه خواهد داشت افزود : کمک هزینه ازدواج به شکل نقدی و به ارزش ریالی 150 میلیون  ریال به هر خانواده پرداخت می شود همچنین در کمک هزینه ازدواج که به شکل کالا اهدا می شود سعی شده کالاهای اساسی سبد جهیزیه شامل یخچال ، اجاق گاز ، جارو برقی ، لباسشوئی و تلویزیون تهیه شود که به علت خرید بدون واسطه از مراکز تولید، این کالاها با قیمت مناسب تهیه و اهدا می شود.
 سلم آبادی با اشاره به اینکه اهداف این نهاد در زمینه ترویج ازدواج و گسترش فرهنگ اصیل اسلامی در بر پائی ازدواجهای آسان،کم هزینه و پایدار و تسهیل و ترویج ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار دانست تصریح کرد: از ابتدای سال جاری 68 میلیارد و 709 میلیون ریال برای جهیزیه خانواده های تحت حمایت هزینه شده است که 36 میلیارد و 210 میلیون ریال از منابع کمیته امداد و 32 میلیارد و 492 میلیون ریال از کمک های خیرین می باشد.
 وی با اشاره به طرح های مختلف کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه توانمندسازی مددجویان ابراز داشت: این نهاد با اجرای طرح های مختلف زمینه کمک رسانی هر چه بهتر خیران و نیکوکاران به خانواده های نیازمند را فراهم کرده است که انشاء ا... امیدواریم با همکاری و مشارکت حامیان در امر ازدواج ، بتوانیم چنین فضایی را برای خانواده‌ های تحت حمایت توسعه و فراهم نمائیم.

انتهای پیام

کمیته امداد خراسان جنوبی
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید