امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۳۰ آبان ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۶
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۸۵۶۶۱
گزارشگر : ۴۸۷
رئیس کمیته امداد مطرح کرد؛

پیشنهاد افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد در بودجه ۱۴۰۱

پیشنهاد افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد در بودجه ۱۴۰۱
(یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰) ۱۵:۳۶

رئیس کمیته امداد در ارتباط با لایحه بودجه ۱۴۰۱ دولت و پیشنهادات کمیته امداد مبنی بر افزایش مستمری مددجویان این نهاد گفت: تلاش خواهیم کرد که مستمری مددجویان در سال آینده افزایش یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد به نقل از خبرگزاری مهر، سیدمرتضی بختیاری در با اشاره به لایحه دولت مبنی بر حمایت از اقشار نیازمند اظهار کرد: این لایحه به صورت دو فوریتی از سوی دولت به مجلس ارسال شده است اما در نهایت  قرار شد به صورت عادی در صحن مجلس شورای اسلامی بررسی شود.
 
وی با اشاره به توجه دولت به اقشار نیازمند و مددجویان نهادهای حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد خاطر نشان کرد: در این لایحه به این موارد توجه ویژه‌ای شده است و امیدواریم مجلس شورای اسلامی این لایحه را هر چه زودتر بررسی و تصویب کند.
 
رئیس کمیته امداد یادآوری کرد: در حال حاضر ما با بحثی به عنوان یارانه پنهان روبرو هستیم به طوری که اقشار نیازمند همانند ثروتمندان و اغنیا یارانه دریافت می‌کنند و این خلاف عدالت است؛ باید به گونه‌ای عمل شود که افراد نیازمند نسبت به این افراد یارانه بیشتری را دریافت کنند.
 
وی در ارتباط با لایحه بودجه ۱۴۰۱ دولت و پیشنهادات کمیته امداد مبنی بر افزایش مستمری مددجویان این نهاد گفت: طبق قانون تا ۱۵ آذرماه این لایحه باید از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی ارسال شود و قطعا تا آن زمان امداد نیز همانند سایر دستگاه‌ها نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با بودجه اعمال خواهد کرد.
 
بختیاری تصریح کرد: باید بودجه ۱۴۰۱ آماده شود و قطعاا تلاش خواهیم کرد که مستمری مددجویان در سال آینده افزایش یابد.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید