امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۳۰ آبان ۱۴۰۰ / ۱۰:۰۴
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۵۶۵۲
گزارشگر : ۸۴
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی؛

نقش موثر کمیته امداد در محرومیت زدایی/ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت صنعت برای اشتغال مددجویان

نقش موثر کمیته امداد در محرومیت زدایی/ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت صنعت برای اشتغال مددجویان
(یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰) ۱۰:۰۴

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان تصریح کرد: این نهاد نقش موثری در محرومیت‌زدایی از جامعه را دارد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، اردشیر مطهری، نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: خدمات این نهاد که یادگار امام راحل هست، می بایست به دست نیازمندان واقعی برسد.

وی شناسایی افراد نیازمند و ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان را از موضوعات مهم این نهاد برشمرد و گفت:نقش موثر این نهاد در خدمت رسانی به نیازمندان در جامعه نمایان است.

نماینده مردم شریف شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود اشاره و اذعان داشت: ظرفیت صنعت در شهرستان گرمسار بی‌بدیل است و به‌کارگیری مددجویان در این صنایع، نیازمند برنامه‌ریزی و ساماندهی به نفع محرومین و نیازمندان هست.

اردشیر مطهری در بخش دیگر صحبت‌های خود به موضوع بهره‌مندی از ظرفیت سازمان‌ها و ادارات پرداخت و افزود: بهره‌گیری از پتانسیل سازمان‌ها و ادارات و مسئولان استانی و شهرستانی و با محوریت فرماندارن و استاندار خدمات اثرگذاری را به‌جای بگذارند.

دکتر مطهری در پایان آمادگی خود را جهت حمایت از اشتغال محرومین اعلام و مقرر گردید، جلسات مستمر ماهیانه با عنوان رصد فعالیت‌های اشتغال خرد با حضور مسئولین شهرستان‌های گرمسار و آزادان برگزار گردد.

این جلسه که با حضور علیرضا خدابنده، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان، فتحعلی عباسپور رئیس کمیته امداد شهرستان گرمسار، سید یحیی حسینی رئیس کمیته شهرستان آزادان ضمن گرامیداشت هفته بسیج، گزارشی از برنامه‌ها و عملکرد اشتغال استان و شهرستان ارائه کردند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید