امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۳۰ آبان ۱۴۰۰ / ۰۹:۲۰
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۵۶۵۱
گزارشگر : ۴۴

پیام تبریک مدیرکل کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان به‌مناسبت فرارسیدن هفته بسیج

پیام تبریک مدیرکل کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان به‌مناسبت فرارسیدن هفته بسیج
(یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰) ۰۹:۲۰

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان در پیامی فرارسیدن هفته مبارک بسیج را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان در پیامی فرارسیدن هفته مبارک بسیج را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

« بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است.» مقام معظم رهبری

بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل، و مظهر اقتدار ملی است؛ بسیج شجره طیبه‌ای است که دریایی از معانی و مفاهیم عمیق معنوی، همچون ولایت‌مداری، تعهد، شور و شعور را در خود جای داده است.

نهال بسیج که دیروز به دست توانمند آن حکیم فرزانه کاشته شد، امروز به درخت تناور و پرثمری بدل گشته که در فرد فرد مردم انقلابی میهن اسلامی ریشه دوانیده و به فرهنگی فراگیر و جهان شمول تبدیل شده است.

فرهنگ بسیجی که در دهه‌های نخست انقلاب اسلامی، کشور را از آسیب دشمن حفظ کرده و سپس عمران و آبادانی را به ارمغان آورد، امروز نیز بهترین پشتوانه علمی، فرهنگی و دفاعی برای انقلاب اسلامی است.

اینجانب برخود لازم می‌دانم هفته مبارک بسیج را به همه بسیجیان جان برکف و ولایت‌مدار ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روزافزون را از خداوند متعال تحت توجهات حضرت ولیعصر(عج) و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مد ظله العالی) مسئلت دارم.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید