امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۳۰ آبان ۱۴۰۰ / ۰۸:۵۸
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۵۶۴۹
گزارشگر : ۸۷
هم‌زمان با هفته بسیج انجام گرفت؛

دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان زنجان با سردار کرمی

دیدار مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان زنجان  با سردار کرمی
(یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰) ۰۸:۵۸

در اولین روز از هفته مبارک بسیج مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با حضور در سپاه استان با سردار کرمی فرماندهی سپاه انصار المهدی (عج)استان دیدار وهفته بسیج را تبریک گفت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد،هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با حضور در دفتر فرماندهی سپاه انصار المهدی (عج)استان زنجان ضمن تبریک  هفته بسیج به همه بسیجیان دریادل استان بر تعامل و همکاری دو نهاد انقلابی تأکید کرد.

وی با قدردانی از همکاری سپاه استان در طرح‌های اجرایی این نهاد بر همکاری مشترک کمیته امداد امام خمینی(ره) و بسیج سازندگی سپاه انصار المهدی (عج) در زمینه‌های  محرومیت‌زدائی و فعالیت‌های جهادی به‌ویژه در حوزه مسکن و حمایت از ایتام تأکید کرد.

صفری به تبیین برنامه‌های گرامیداشت  هفته بسیج اشاره کردوافزود:هم‌زمان با هفته بسیج برنامه‌های متنوعی در کمیته امداد استان زنجان توسط امدادگران بسیجی و بسیجیان امدادگر برگزارمی شوکه غبارروبی مزار شهدا،برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی ،دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ،برگزاری نشست‌های بصیرتی تنها بخشی از برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج است.

سردار کرمی فرماندهی سپاه انصار المهدی (عج) هم با قدردانی از اقدامات و عملکرد کمیته امداد در حوزه‌های محرومیت‌زدایی واشتغالزایی گفت: بسیج و کمیته امداد تعامل بسیار خوبی در شرایط کرونایی به ویژه پویش های ایران همدل و کمک‌های مؤمنانه داشتند و بسیج آماده همکاری با نهاد مقدس کمیته امداد در سایر برنامه‌های اجرایی است. انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید