امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۳۰ آبان ۱۴۰۰ / ۰۸:۴۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۵۶۴۸
گزارشگر : ۸۰
طی 6 ماهه نخست سال جاری صورت گرفت؛

کمک پنج میلیارد و 805 میلیون تومانی مردم اقبالیه به نیازمندان

کمک پنج میلیارد و 805 میلیون تومانی مردم اقبالیه به نیازمندان
(یکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰) ۰۸:۴۳

رئیس کمیته امداد اداره اقبالیه گفت: مردم نیکوکار اقبالیه طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از پنج میلیارد و 805 میلیون تومان به همشهریان نیازمند خود کمک کرده اند و همه این کمک ها برای نیازمندان همین منطقه صرف شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد یوسفی در تشریح عملکرد این اداره بیان کرد: مردم اقبالیه در طرح های مختلف برای کمک به نیازمندان و محرومان مشارکت دارند به طوری که طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از پنج میلیارد و 805 میلیون تومان کمک کرده اند و همه این کمک ها برای نیازمندان همین منطقه صرف شده است.

وی ادامه داد: از این میزان کمک مردمی بالغ بر  979 میلیون تومان در حوزه زکات، بیش از 973 میلیون تومان اطعام و افطاری، بیش از 395 میلیون تومان نذر و قربانی و بیش از 829 میلیون تومان در طرح اطعام و احسان حسینی بوده است.

رئیس کمیته امداد اداره اقبالیه اضافه کرد: مردم اقبالیه بیش از 223 میلیون تومان در طرح کوثر برای کمک به جهیزیه نو عروسان نیازمند و بیش از 20 میلیون تومان هم برای کمک به تأمین معیشت نیازمندان مساعدت کرده اند.

وی افزود: یکی از کمک های مستمر اقشار مختلف مردم صدقه است که طی 6 ماهه نخست سال جاری

بیش از 327 میلیون تومان در هشت هزار و 826 صندوق صدقات اقبالیه واریز شده است که انتظار داریم مردم از شیوه های نوین پرداخت صدقه بیشتر استفاده کنند.

یوسفی عنوان کرد: یکی دیگر از طرح هایی که شاهد مشارکت بیش از پیش مردم نیکوکار بوده ایم، طرح اکرام ایتام و محسنین است که طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیارد و 159 میلیون تومان از سوی یک هزار و 580 حامی به به 127 فرزند یتیم و 428 فرزند محسنین تحت حمایتشان اهداء شده است.

رئیس کمیته امداد اداره اقبالیه عنوان کرد: در اقبالیه چهار مرکز نیکوکاری داریم که طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیارد و 623 میلیون تومان کمک مردمی را جمع آوری و برای نیازمندان مصرف کرده اند.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را از طریق مراجعه حضور به دفتر کمیته امداد اقبالیه و یا مراکز نیکوکاری و همچنین از طریق کد مهربانی # 0287*8877* به صورت غیرحضوری به نیازمندان اقبالیه اهداء کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید