امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
شنبه / ۲۹ آبان ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۵۶۴۱
گزارشگر : ۸۵

ایجاد شغل برای 410 نیازمند جویای کار در سبزوار

ایجاد شغل برای 410 نیازمند جویای کار در سبزوار
(شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰) ۱۴:۲۰

رئیس کمیته امداد سبزوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 350 طرح اشتغال برای مددجویان جویای کار در این شهرستان ایجاد و زمینه اشتغال برای 410 نفر فراهم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد داورزنی، با بیان اینکه پیش بینی می شود برای 1050 نفر در بخش های اجرای طرح، کاریابی و راهبری شغل ایجاد شود، افزود: هدف گذاری شده است تا پایان امسال 500 طرح اشتغال با دریافت تسهیلات اجرا شود.

وی از برنامه ریزی کاریابی برای 250 نفر در امسال خبر داد و اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون  200 نفر از مددجویان تحت حمایت در این بخش شاغل شدند. 
داورزنی ادامه داد: برای ارائه آموزش به 595 نفر برنامه ریزی شده است که در 8 ماهه امسال 420 نفر از آموزشهای تخصصی و مهارتی تحت نظارت فنی و حرفه ای بهره مند شدند.
رئیس کمیته امداد سبزوار از همکاری 4 راهبر شغلی در بخش های دامپروری و خیاطی با این اداره در شهرستان خبرداد و گفت: در این بخش تاکنون 150 نفر با دریافت تسهیلات مشغول به کار شده اند.
داورزنی خاطرنشان کرد:  اکنون 1650 طرح اشتغال در بخش های مختلف کشاورزی، دامپروری، شیلات، صنفی صنعتی، صنایع دستی و خدمات فعال و تحت نظارت کمیته امداد قرار دارند.
وی اظهار کرد: نیکوکاران می توانند در بخش اشتغال نیازمندان را با شماره گیری کد# ۰۵۱۹ * ۸۸۷۷ * مشارکت کنند.
شایسته ذکر است: سبزوار، به عنوان یکی از شهرستان های بزرگ استان خراسان رضوی از ۱۱ هزار خانواده نیازمند با جمعیت حدود 24 هزار نفری حمایت می کند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید