امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
شنبه / ۲۹ آبان ۱۴۰۰ / ۱۳:۱۶
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۵۶۳۸
گزارشگر : ۸۵

توزیع 60 تُن میوه میان مددجویان خراسان رضوی

توزیع 60  تُن میوه میان مددجویان خراسان رضوی
(شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰) ۱۳:۱۶

معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد خراسان رضوی از توزیع 60 تُن نارنگی میان خانواده های تحت حمایت این نهاد در سطح استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین گیلاسی ضمن تشکر از «حمید آزمون» خیر برجسته که در حمایت از ایتام و نیازمندان همراه این نهاد است، افزود: اهدای این میوه ها توسط این نیکوکار انجام شده است و با اولویت خانواده های تحت پوشش دارای یتیم و نیازمند در حال توزیع است 
وی ادامه داد: این میزان میوه در 32 اداره شهرستانهای استان توزیع که ارزش کلی آن 600 میلیون تومان برآورد می شود.
معاون مشارکتهای مردمی کمیته امداد خراسان رضوی بیان کرد: این حامی بیش از 7 سال است با حمایت از 2 هزار فرزند یتیم استان خراسان رضوی در قالب طرح اکرام ایتام با این نهاد همکاری دارد.
وی با اشاره به اینکه نیکوکاران می توانند با حداقل ماهی 10 هزار تومان حمایت یک فرزند را عهده دار شوند، تصریح کرد: خیران می توانند علاوه بر ارسال عدد یک به سامانه ۳۰۰۰۸۰۳۳، با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir نسبت به انتخاب یک یا چند فرزند یتیم یا محسنین مورد نظر خود اقدام و مبالغ  را بصورت مستقیم به حساب ایتام و محسنین انتخاب شده واریز کنند. 
گیلاسی یادآور شد: نیکوکاران می توانند به منظور مشارکت در طرح ها و فعالیت های مختلف با کمیته امداد علاوه بر مراجعه حضوری با شماره گیری کد # ۰۵۱ * ۸۸۷۷ * اقدام کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید