امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
شنبه / ۲۹ آبان ۱۴۰۰ / ۱۰:۲۵
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۵۶۳۵
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان خبر داد؛

توسعه فرهنگ قرض‌الحسنه خط‌مشی فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت است

توسعه فرهنگ قرض‌الحسنه خط‌مشی فعالیت‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت است
(شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰) ۱۰:۲۵

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در راستای عزت بخشی به نیازمندان و محرومان و ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه در نهاد مقدس کمیته امداد عمری دراز داشته واژ همان سال‌های اولیه تأسیس این نهاد در اولویت برنامه‌ها و فعالیت‌های کاری این نهاد قرارگرفته است .

 

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای راهبری وجذب سپرده‌های قرض‌الحسنه مردمی یکی از رویکردهای مهم این نهاد را توانمندسازی دانست و گفت : ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه یکی از راهبردهای توانمندسازی برای عزت بخشی و ارتقای کرامت محرومان و نیازمندان می‌باشد .

وی بابیان اینکه پرداخت وام قرض‌الحسنه در نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره ) عمری دراز داشته واژ همان سال‌های اولیه تأسیس این نهاد بابرکت در اولویت برنامه‌ها قرار داشته است، گفت : پرداخت وام به نیازمندان تحت حمایت برای مصارف کارگشایی، درمان بیماری، هزینه‌های تحصیلی، اشتغال و رفع مشکلات و گرفتاری‌ها به اشکال و روش‌های متفاوت  برای توانمندسازی نیازمندان پرداخت می‌شود.

صفری رویکرد  صندوق امداد ولایت را اشاعه سنت قرض‌الحسنه در جامعه، جذب منابع بیشتر از خیران برای پرداخت وام قرض‌الحسنه و تغییر رویکرد کمک‌های کمیته امداد از بلاعوض به معوض اشاره کرد و ادامه داد: قرض‌الحسنه واقعی در صندوق امداد ولایت کمیته امداد است که به نفع محرومان انجام می‌شود. که این مهم در راستای توانمندسازی عزت بخشی و ارتقای کرامت مددجویان انجام می‌گیرد .

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه همه اقشار به‌ویژه خیران می‌توانند در صندوق امداد ولایت کمیته امداد سپرده‌گذاری کنند، گفت: کمیته امداد همواره تلاش می‌کند تا خدمات بی‌منت و با شرایط آسان به محرومان ارائه دهد بنابراین از همه نیکوکاران انتظار داریم تا در این مسیر همچنان یاریگر کمیته امداد باشند و با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت این نهاد شرایط مناسبی را برای حل مشکلات نیازمندان فراهم آورند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید