امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
شنبه / ۲۹ آبان ۱۴۰۰ / ۰۹:۱۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۵۶۲۹
گزارشگر : ۸۰
امام جمعه خرمدشت:

اشتغال زایی خدمت مانگار کمیته امداد امام (ره) است

اشتغال زایی خدمت مانگار کمیته امداد امام (ره) است
(شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰) ۰۹:۱۵

امام جمعه خرمدشت گفت: خیز کمیته امداد امام خمینی (ره) برای اشتغال زایی یک خمت ماندگارو قابل تقدیر است، نباید کارهای این چنینی را کوچک بشماریم چراکه این اقدامات پایه گذار تمدن اسلامی است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حجت الاسلام محمدرضا متقی پور در مراسم افتتاح کارگاه خیاطی خرمدشت بیان کرد: در تمدن اسلامی اساس بر علم، تلاش و همت و استفاده از دسترنج است در نتیجه در شأن جامعه اسلامی نیست که جوان آن بیکار باشد.

وی ادامه داد: خیز کمیته امداد امام خمینی (ره) برای اشتغال زایی یک خمت ماندگارو قابل تقدیر است، نباید کارهای این چنینی را کوچک بشماریم چراکه این اقدامات پایه گذار تمدن اسلامی است.

امام جمعه خرمدشت اضافه کرد: مسئولیت ما در شرایط فعلی بسیار زیاد است هر کس به فراخور توان خود می تواند برای حرکت به سمت تمدن اسلامی تلاش کند تا جامعه در ابعاد مختلف به ویژگی های تمدن اسلامی آراسته شود.

وی افزود: باید از همه توان و ظرفیت ها استفاده کنیم تا فقر را در جامعه کاهش دهیم و در گام بعدی رفع کنیم، فقر آسیب های زیادی به دنبال دارد از این رو همه باید کمک کنیم تا بستر رسیدن مردم را به عزت و کرامت در ابعاد مختلف زندگی را در سایه تمدن اسلامی فراهم کنیم.

در ادامه بخشدار خرمدشت اظهارکرد: خدمت به مردم رویکردی است که باید در همه ابعاد فعالیت های دستگاه ها برجسته و روشن باشد چراکه همه ما برای خدمت به مردم در ادارات حاضر شده ایم.

هامون رحمانی یادآورشد: امروز یکی از برنامه های خدمت رسانی به مردم آغاز می شود که برای ارتقای زندگی محرومان و نیازمندان است البته گامی که با تغییر شرایط به سوی وضعیت مناسب تر نمایان خواهد شد.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید